Focení pro Asako

22:59


Jak už jsem psala včera, byla jsem vybrána na castingu pro japonské kadeřníky a fotografku Asako, takže jsem opět místo školy vyrážela do Prahy. Našla jsem to hned. Byla tam se mnou ještě jedna modelka ze stejné agentury, takže jsem si měla aspoň s někým povídat, protože Japonci neuměli česky.
Na sobě jsem měla punčochy, šaty a boty na podpatku. Vše bylo červené s bílými puntíky. Po tom, co jsem se převlíkla, mě jemně nalíčili a nasadili mi červenou paruku. Tu pak sundali a něco s ní dělali, ale to jsem moc nechápala, takže jsem jedla brambůrky, čokoládové bonbony, co mi dali a sledovala focení.
Pak mi 'sešrotovali' vlasy do takové té punčochy a nasadili mi tu červenou paruku. Myslela jsem, že to bude všechno, ale to jsem se spletla. Seděla jsem tam další hodinu, protože paruku ještě trošku stříhali (na mikádo), a pak i na ní nastříkali bílé puntíky! Vypadala jsem jak muchomůrka.
Nejdřív jsme fotili ve studiu. Prostředí kolem mě tvořila plechová skříňka z Ikea a několik deštníků. Jeden mini deštník jsem také držela v ruce. Všechno bylo samozřejmě zase červené s bílými puntíky!
Venku jsme fotili jen chvilku. Dost lidí koukalo, když jsme se tam tak procházeli. Nějaké děti se se mnou dokonce i vyfotily. Potom se se mnou ve studiu fotili i kadeřníci a fotografka. Všichni byli neuvěřitelně milí.
Převlékla jsem se a mohla jsem si pohlédnout fotky, které jsme nafotili. Musím říct, že všechny vypadaly skvěle a to jsem opravdu nečekala.
Také jsem si mohla vybrat nějaký dáreček! Na výběr tam byly takové ty hůlky do vlasů, hřebínek nebo vějíř. Ty hůlky vypadaly skvěle, ale vybrala jsem si vějíř, protože žádné culíky, díky svým uším, nenosím.
Fotky by měly být použity v Japonsku na stránkách kadeřnictví a Asako je pak bude ještě nabízet do módních časopisů.
Až budou vybrané a upravené, tak je sem určitě přidám. 

Zítra možná pojedu na casting pro Macy's. Pro ty co nevědí, tak je to největší obchodní dům na světě. Je v New Yorku. Byla jsem tam a musím říct, že je to pěkný blázinec. Je to udělané podobně jako Kotva v Praze. Prostě to není rozdělené na jednotlivé obchody .. no hrůza.
Také mi volala bookerka, že pravděpodobně půjdu na Prague Fashion Weekend! 
Také mi domluvila nějaké další fototesty, které by byly zdarma, takže bych měla nějaké nové fotky do booku!

Další webkamerová fotka s mým novým japonským vějířem! Ten se mnou bude jezdit na dovolenou, protože vždycky, když někde jsme, stěžuji si na vedro a že by se mi hodil vějíř ... a teď ho konečně mám.

You Might Also Like

0 komentářů

Subscribe