Casting ERA

20:35

Týden už bude zase u konce. Konečně ! :-)
V pondělí ráno dvě hodiny  tělocviku a hned po škole trénink je docela vražedná kombinace. Skákaly jsme přes překážky a ani jednou jsem se nepřerazila, což považuji za úspěch :-)
V úterý test z matiky, který nám snad učitelka zítra rozdá, protože jsem vážně strašně zvědavá, jak dopadl. Odpoledne jsem pádila domů, abych se připravila na příšerné taneční. Zdá se mi, že jsou čím dál tím delší a horší :-( Fotku z nich pořád nemám, protože vždycky zapomenu :-D Příště si to radši 'vytetuji' na ruku.
Další den test z fyziky. Pak jsem si vyřizovala nový pas, protože starému docházela trvanlivost, a šla na kurzy kresby (to možná ještě nevíte, ale už tam pár let chodím :-) někdy vyfotím nějaké svoje dílo), takže jsem opět nestíhala napsat žádný článek.
Na dnešek jsem se učila 3 předměty, protože jsem si myslela, že budu určitě zkoušená. Moje věštby se nenaplnily, takže jsem se to vlastně učila zbytečně ... zase. Po 6. hodině ve škole jsem si do skříňky naházela učení a vyrazila jsem na autobus. V 15:30 jsem měla být v Praze na castingu pro ERA (banka). Jednalo by se o reklamu, kde bych měla popřípadě hrát dceru sousedky (nebo něco na ten způsob). Zítra by se měli ozvat, ale moc šancí tomu nedávám, protože si myslím, že jsem moc vysoká. Všichni dospělí, co tam šli kvůli hlavním rolím, se mi zdáli menší :-) Pak jsem měla v pánu menší nákup, ale nestihla bych autobus. Vyhlídla jsem si jeden náramek za 70kč, který by se dal skvěle upravit, ale u pokladny byla moc velká fronta :-( Doufám, že už tam konečně pojedu tenhle víkend výhradně na nákupy. :-) Za 'odměnu' jsem si pak u nás v Tescu 'koupila' (platil taťka :-D ) InStyle a Fashion, takže si naplánuji, co si koupím.
Zítra jdu na oslavu Kájiných narozenin na bowling, tak to vidím na nějaké nové fotky :-D
Teď už se pádím učit matiku, ale zítra to vidím na další článek :-D Mám psací náladu :-)

Nevíte někdo, kde je prodávají ?! ... v Topshopu už je neměli :-(

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Na eBay určitě tento náramek najdeš :-) A držím palce, ať to s tím filmováním vyjde, to jsou vždy nejlepší kšefty i zážitky :-)

  WorldByBella

  OdpovědětVymazat
 2. presne ja ho mam z ebay:) ale bol jednu dobu v Gate:)

  OdpovědětVymazat
 3. držim palce;)
  nesmáším takové to namátkové zkoušení, nikdy se mi nechce učit pokud to není na prověrku:DD

  OdpovědětVymazat

Subscribe