Couleur Des Fleurs

22:09


Přehlídka Couleur des Fleurs Jakuba Polanky, kterou jsem šla minulý čtvrtek na Malé Straně, byla inspirována květinami. Hedvábné šaty byly prezentovány dost netradičně. To vše hlavně díky stolu, který tvořil součást mola a na kterém do šatu začal foukat vítr. Kolem něj postupně zasedlo nás všech dvanáct. Celou tu dobu tam také byl samotný Jakub Polanka, ale nikdo to až do poslední schvíle nevěděl.


Dobře je vidět i výrazné líčení Lucky Gibonové, které se jí podle mého moc povedlo. Dalším prvkem byly pudry v našich vlasech, které působily jako pyl. O vlasy se staral tým Petry Měchurové.   
O víkendu se zase pokusím natočit video. Jen zatím přemýšlím, o čem bude. 
Čekají mě nějaké castingy, několikadenní cesta se školou do zahraničí, atletické závody apod., takže snad můžete čekat víc článků. 
Chystám taky DIY, už plánuji strašně moc věcí na prázdniny a jsem přihlášená do autoškoly, takže jsem na sebe docela zvědavá.

Taky už máte nějaké plány na prázdniny?
Chtěli byste, abych začala fotit i outfity?

You Might Also Like

11 komentářů

 1. Jé to vypadá super! autoškola? hodně štěstí, skoro celá naše třída už má řidičák, jen já to pořád nemam v plánu, k čemu by mi to bylo, když nemam auto, žeano :D přehlídka je moc hezká a strašně se mi líbí ty vlasy! :) outfity by se tu hodily, jako takový bonus :)

  OdpovědětVymazat
 2. Týjo máš můj velkej obdiv že děláš modeling:-) určitě fot i tvé outfity!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Super přehlídka! Škoda že nejsi líp vidět na tom videu.. Hodně štěstí a pevné nervy v autoškole a hlavně milého komisaře potom ;-)
  Outfity by byly fajn, ale jak tu psala slečna, jenom jako bonus - ať ti nesklouzne blog jenom o tom.. To by byla škoda..

  OdpovědětVymazat
 4. A vyjizdis nekam do zahranici Kristynko?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohla jsem do Asie ve školním roce, ale škola mě nepustí. Teď se uvažuje nad Milánem, protože tam mám agenturu. Mají mě napsanou v In Town, co jsem koukala, ale zatím o ničem nevím, tak se uvidí. Já myslím, že z toho zase sejde, v srpnu se tam stejně nepracuje :)

   Vymazat
 5. Tak at ti prazdniny dopadnou co nejlepe dle tvych predstav :).Zatim papa

  OdpovědětVymazat
 6. tak toto ti tak veeeeľmi závidím, ale samozrejme aj prajem! Nech máš čo najviac úspechov!

  OdpovědětVymazat
 7. Moc vám to holky slušelo! =)

  http://our-in-spiration.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Sluší ti to, ale ty šaty se mi bohužel vůbec nelíbí :( Přijde mi to nedotažené, jako by to spíchla nějaká amatérská švadlena.

  OdpovědětVymazat
 9. Kočko, kde jsi našla ty fotky..?:)

  OdpovědětVymazat

Subscribe