Jakub Polanka - Fashion Show Backstage

16:37


Na YouTube je další video. Tentokrát je to pokus o natočení backstage na přehlídce. Je jen krátké a ne moc kvaitní, chtěla jsem vyzkoušet, jestli by to nějak šlo. S Míšou nás to neskutečně bavilo, takže příště to nebudu točit na mobil, ale nějak kvalitněji. 

Baví vás takováhle videa?
Přehlídka Jakuba Polanky probíhala v hotelu Mandarin Oriental na Malé Straně, kde už jsem šla přehlídku pro Reserved. S holkami jsem se tam znala, takže to bylo super. Nástup jsme měly už v 9:30. Vyzkoušely jsme si oblečení (boty jsme neměly), a pak jsme měly volno. Šly jsme do mekáče, a pak na procházku po Karlově mostě.


Po návratu nám předpřipravili make-up a vlasy. Několik z nás si odchytili nějací kameramané, abychom natočily krátký spot. Všechno vypadalo tak nějak zvláštně. Já jsem měla ze džbánu s vodou vyndavat kosty ledu a pokládat je vedle sebe na stůl, jako kdyby to byli moji služebníci. Coooo?!  


Na původní make-up nám dali kolem očí barvy, ze kterých se nám všem chtělo brečet. Dali mi takovou oranžovou. Fuuj, proč mi vždycky dají něco v barvě, kterou tak moc nemám ráda?! Na šaty si ale nemůžu stěžovat, ty se mi líbily.  
Nohy nám nabarvili na bílo, aby to vypadalo, že jakoby vyrůstáme z podlahy, až půjdeme po bílém mole. Těsně před tím, než jsme vyrazily před lidi, nám nastříkali na hlavu nějakou barvu. Ano, opět jsem měla kvůli líčení oranžovou. Doma jsem se pak koupala v oranžové vodě. To byla docela sranda se toho účesu zbavovat, protože to bylo všechno natupírované a kdo ví co ještě. Další den jsem měla fotit polaroidy v agentuře, takže jsem si musela dát záležet. 


Chodily jsme po špičkách mezi lidmi, došly na konci ke stolu, na který jsme vystoupily, a začal na nás foukat vítr. Šaty i vlasy kolem nás všude vlály a my se měly různě natáčet. Když ze dveří vycházela daší, tak jsme sešly dolů a sedly si do kruhu na židle kolem stolu. Muselo to podle mě vpadat dost zajímavě.

Škrtím Míšu

Nenápadná fotka s mrkvemi v mekáči - zdravá výživa

Míša! Míša! Míša!

Nejkrásnější fotka s Ivankou na Karlově mostě

You Might Also Like

11 komentářů

Subscribe