What's the date today?

16:18

by Zuzana Kubíčková

Koukám do diáře, že už to budou dva týdny, co jsem nic nenapsala. Zapomínám, kolikátého je a jestli je víkend nebo školní den. Každopádně toho je hodně.9. v pondělí jsem v DOXu fotila pro návrháře, jejichž fotky se pak objeví na Designbloku. Bylo to zvláštní, tak jsem zvědavá na fotky. Snad budou co nejdřív, abych vám je mohla představit společně s návrhářem.
10.9. - fitting pro přehlídku Zuzany Kubíčkové a volala mi Míša, že jdeme společně PFW.
12.9. - ,,oslavila'' jsem svoje narozeniny na přehlídce Zuzany Kubíčkové, o které se zmíním v samostatném článku, až budou fotky. Nemyslela jsem si, že by se mi narozeniny mohly tak pokazit.

Backstage


Nesnášim tyhle culíky, které cpou snad všude
13.9. - měla jsem možnost vidět pár příbuzných, rodiče a Nik a ,,oslavit'' narozeniny
14.9. - fitting pro PFW, kde půjdu pravděpodobně jen 3 outfity, protože mi něco bylo velké

Včera jsem byla jako každý rok na středoškolských závodech. Neskutečně pršelo a já neměla věci na převlečení, takže jsem byla jak chodící louže. Museli jsme skákat v dešti do úplně promočeného doskočiště. Holky rychle vypadly, tak jsem skočila o jednu výšku víc, abych vyhrála a vykašlala se na to, protože bez treter a v tom počasí by se stejně žádný rekord nekonal.
Ještě mokrá v dešti bez deštníku jsem pak utíkala ze závodů, abych stihla dojet do Prahy, kde jsem dělala showroom pro Pinko. Musím přiznat, že to bylo spíš 7 hodin utrpení a nudy. Přijela jsem domů v 11 v noci, běžela si opět v dešti pro batoh a iPod do Osvětimi a v 1 ráno vstávala s tím, že je mi zle a nikam jsem nejela. Tadáá, ,,zbožňuji'' , když si hraju na chodící louži.
Zítra směr PFW a mám v plánu další články. Teď už to snad bude klidnější.

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

5 komentářů

Subscribe