...

20:29

Abych začala, tohle není článek, který by asi jakkoliv zapadal do tématu mého blogu. Komu se nechce číst nic dlouhého, tak už asi může přestat a počkat si, až budu mít konečně příležitost napsat něco smysluplného.

Snad každý den se mě na asku někdo zeptá, kdy bude článek nebo video. Už mě na to nebaví odpovídat. Proč?! Vždycky napíšu, že nevim. Možná je to otravný, ale nechci to každému vysvětlovat znovu a znovu. Ani si nejsem jistá odpovědí. Jsem perfekcionistka a po pravdě chci říct, že s tím, co vám tu ukazuji na blogu, nejsem ani trochu spokojená. Vážně se chcete koukat na ty fotky focené iPhonem, jejichž kvalita je podle mě otřesná? Chcete si číst články, kde někdy píšu podle mě blbosti? Píšu to teď sem tak nějak až moc spisovně a vůbec se to k tomu nehodí, protože jsem naštvaná. Naštvaná na sebe, na všechno kolem. Chci sem dávat kvalitní fotky, bez nich mi tohle přijde o ničem a skoro o ničem nemůžu bez fotek psát. Počítala jsem s foťákem minulé Vánoce, ale lidem se nedá věřit. Díky. Jo, je mi až moc líto mých peněz na to, abych si kupovala foťák, tak uvidíme tenhle prosinec, když je to zase slíbené. Jenže snad každý ví, že existuje slovo slíbené a ,,slíbené''. A asi je jasné, že ta druhá varianta je častější.
Co se týče videí je problém s kvalitou to samé jako u fotek k článkům. Taky se mi nechtějí točit občas ty moje názory. Buď je to téma o ničem, nebo mi pak nějaký ,,chytrák'' moje názory vyvrací. Nemusíte se rozčilovat nad tím, co řeknu. Já tyhle věci, o kterých mluvím, chápu takhle a mám na ně svůj vlastní názor. Já nikdy nikomu neříkám, aby přestal něco dělat. Nikdy se nesnažím nikoho napravovat a hrát si na hrdinu. Já čekám, až si člověk uvědomí, že třeba dělá chybu, až mu to jeho chyby samy ukážou nebo až na ně doplatí. Můj život to není a já si ho nebudu kazit. Pro někoho je zkažený život tím, že musí chodit denně do práce. Pro mě zkažený život představuje pití alkoholu, nicnedělání a domácí práce s dětmi na krku. Vím, že někdo nemá sám sebe tak pod kontrolou, aby dokázal vyjádřit svůj názor slušně, ale tyhle komentáře mě opravdu nezajímají a přijde mi, že daný člověk ukazuje jen na svojí slabost, neschopnost.

Jestli někoho zajímá, co jsem dělala ... Byla jsem líná, líná, strašně líná a hrozně mě to štve. Vždycky koncem každých prázdnin mám tak špatný pocit, když se ohlédnu za tím, co jsem udělala a nikdy toho není tolik, kolik bych chtěla. Mrzí mě i čas strávený nad tímhle článkem, protože nevím, jestli má nějaký význam se zase za něco omlouvat, i když vlastně není za co. Neberu blog jako povinnost, ale jako něco, co mě baví. Chci přiblížit to, jak probíhají castingy, jak probíhá focení, přehlídka, občas ukázat outfit a nějaké články kolem toho. Nevím, proč si často někdo u blogerek stěžuje, že nepřispívají často apod. U blogu jde podle mého především o kvalitu a ne o to, kolik článků tu bude.

S blogem určitě nekončím. Mám naplánovaných hodně článků, až budu mít foťák, tak to se mnou doufám ještě do Vánoc přežijete. Kdyby se náhodou ukázalo, že to byl jen ,,slib'', ale teď už snad nebude, tak si foťák stejně koupím za svoje peníze. Ano, mám svoje peníze hodně ráda, ale neznamená to, že bych nerada něco někomu dávala, to ne.
Uuu, je mi líp. Jestli to někde nedává smysl, tak pardooon a díky, že jsem to mohla někam napsat, i když to zdaleka není všechno. Nechci, aby to tu byl nějaký můj deník.     

You Might Also Like

11 komentářů

 1. bavíš mě i bez ultra super kvalitních fotek :*

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlasím s Tess!
  Třeba u tebe mi to nevadí, ale když jsou fotky nekvalitní a neupravené, taky mi to někdy vadí i já na svém blogu je nemám zrovna extra skvělé. Mám tvůj blog ráda, neměla by jsi se do toho nechat přemlouvat od srdce jsou články vždycky hezčí!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Také souhlasím s holkama. Ty máš výhodu takovou, že i když nemáš super kvalitní fotografie, furt jsi zajímavá a lidi na tvůj blog chodí. Přijdeš mi jako Sabča Pleštilová, i když ty fotky nejsou kvalitní, čtenáři vás milujou! Blog nemáš moc dlouho, a když se podívám na levý panel na tvém blogu, vidím pravidelných čtenářů 260, což je krásný počet! Já mám de*ilních 122 a to mi přijde jako OPRAVDOVÁ ztráta času! Štve mě to, ale bloguju, protože mě to baví, takže se to snažím neřešit. Takže, bloguj dál, klidně i bez super kvalitních fotek :)) Jsi skvělá.

  OdpovědětVymazat
 4. mám uplně stejný pocit kočko, jsem nespokojená už tak strašně dlouho...ale ty seš ty, u tebe není potřeba něco líbit, já se těším na každý článek a neptám se, kdy bude:D :*

  OdpovědětVymazat
 5. podla mna takto sa na to baby nemozete pozerat - treba sa skor pozerat na veci dopredu co vsetko chcete urobit a nie co ste neurobili, to sa budete zbytocne trapit!

  Pozyvam na giveaway o GUCCI RUSH 75ml, tu:http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/10/najlepsia-giveaway-ever.html

  OdpovědětVymazat
 6. Hello I'am Chris
  This is not a "spam"
  You Have A Wonderful Blog Which I Consider To Be Registered In International Blog Dictionary. You Will Represent Your Country
  World-Directory 188 countries in the world! and thousands of blogs
  Please Visit The Following Link And Comment Your Blog Name
  Blog Url
  Location Of Your Country Operating In Comment Session Which Will Be Added In Your Country List
  On the right side, in the "green list", you will find all the countries and if you click them, you will find the names of blogs from that Country.
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
  Happy Blogging
  ****************
  You can forward this invitation to your friends

  PLEASE IMPERATIVE !
  Registration for the "Directory" blog, are free.
  We only ask you to follow the blog. Thank you for your understanding

  OdpovědětVymazat
 7. Máš super blog ♥

  btw. Budeš ma odoberať späť? :)
  http://just-close-eyes-and-start-dream.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj jsem novou čtenářkou :) Pokud budeš mít čas mrkni ke mě :)
  www.lucieglam.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Subscribe