Posing

22:17Slíbila jsem minule další článek o modelingu - tentokrát o pózování. Je to jedna z nejdůležitějších součástí každého focení, to je všem asi jasné. I u mě na asku jste se ptali, jestli si pózy vymýšlím sama nebo čekám na pokyny fotografa. Samozřejmě se pracuje líp a rychleji, když modelka pózuje sama. Proto agentura natočila tohle video, ve kterém se můžete podívat na všechny možné pózy rozdělené do několika částí.
Jak jste na tom s pózováním vy? Rádi zkoušíte před objektivem nové věci nebo se spíš stydíte?
A co by to bylo za článek o pózování, kdyby se tu neobjevila Coco Rocha. Jaká je vaše oblíbenkyně?

 
Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasné, velmi inspirativní :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jé to je super :)! U prvního videa jsem se docela pobavila, je hrozně roztomilé, jak to jede strašně rychle za sebou :D

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé Coco mám taky ráda. Ale jinak u mě vede jednoznačně Jana Knauerová za češky a Agy Deyn s Frejou a Andrejem Pejicem (a Shaunem Rossem a Kingou Rajzak a .. eh. zbožňuju jich nějak moc :D )

  OdpovědětVymazat
 5. haha tak to je dobre :D prve video je hrozne inspirativne, ale sanka mi spadla najma z Coco! Z toho, ako dokaze skakat na tych opatkoch i z toho, ze kazda z jej 20 poz (nafotenych za pol minuty :D) je super :))
  Ja ked sa fotim, trva to hrozne dlho ..a tiez sa snazim rozne vyskakovat a vselijak sa hybat, aby to nebola stale len staticka nuda..
  Peacock & Pineapples

  OdpovědětVymazat

Subscribe