Red

22:26


Původně jsem chtěla tuhle sukni v černé, ale když jsem si přečetla článek z květnové ELLE ,,Potřebuje váš šatník psychologa?'', odhodlala jsem se koupit červenou. Rychle jsem si jí zamilovala a to nejen kvůli barvě, ale i tomu, že není krátká a nehrozí další kolize v průvanu metra. Taky to tak nesnášíte?
Jsem jediná, kdo nesnáší zelenou takhle divně v pozadí? Tohle focení bylo z krize. Samospoušť, stativ, pitomé sluníčko atd., atd., koukněte na můj FB na fail fotku z dnešního ,,focení''. Nik je líná. Pokud je tu někdo z okolí (kolem Prahy, Benešova...) a taky nemá s kým fotit, tak pište, pište, prosím.

Sukni a jednorožce jsem objednávala z www.frontrowshop.com, crop top je z Bershky a H&M boty.
Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Jsi krásná a tu zelenou taky nesnáším. :D Další víkend budu v Praze, ale netuším na jak dlouho, že by jsme se domluvily. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná sukně a zelenou v pozadí mám ráda jak kdy, když se k tomu opravdu něco hodí tak to jde, nějaká romantika a tak :-) Kdyby z toho okolí byla tak klidně, nemám stále s kým fotit, své outfity fotím trapně v zrcadle :-(
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ty boty! A jednorožec je úžasnej! Sluší ti to moc a je fakt, že mně se tam to zelený pozadí taky dost často nehodí.
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to úžasně!:) S tou zelenou máš fakt pravdu, já sama mám fakt hodně outfitů nafocených v parku, ale protože ho mám prostě blízko a vybírat to místo na focení je vždycky děs:D..Takže ve finále taky nikdy s fotkama spokojená nejsem a ta zelená se mi tam pak taky nelíbí:D Vůbec s tim focenim je to vždycky na dlouho i tak, takže jsem ráda aspoň za nějaké fotky:D) A ten jednorožec je skvělej, myslim, že červená vůbec není špatná změna :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty jsi dokonalá!:33 A ten jednorožec..:3
  http://vendysssworld.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Zelenou je třeba poupravit v PS, zrovna v kombinaci s červenou může vypadat perfektně. Jinak ta sukně je skvělá, taky se mi líbí praktická délka. Ale vede 100% jednorožec! :D

  OdpovědětVymazat
 7. Tretia fotka je dokonalá :3 Zelená v pozadí mi príde v pohode a tá sukňa je perfektná :))

  OdpovědětVymazat

Subscribe