Thu MBPFW 2014

14:01


První část článků z MBPFW 2014. Rozhodla jsem se je rozdělit podle dnů, kdy vám vždycky napíšu, jaké jsem šla přehlídky, ukážu fotky a pokusím se připsat něco zajímavého nebo svůj názor. Na úvod bych chtěla napsat, že letos proběhl asi nejdelší casting v historii. Strávila jsem tam celé 2 hodiny, abych se ukázala, jestli jsem ok a můžu fashion week chodit. Zajímavé bylo, že letos tam nebyl skoro nikdo, kdo FW chodil pravidelně. V podstatě jsem tam byla skoro nejstarší a i mezi těmi silnějšími. Věkově tam byly holky kolem 14-15 let. Hodně to ovlivnilo i atmosféru v backstage, bylo to zvláštní, ale na druhou stranu si nemůžu stěžovat, že bych si třeba s někým vyloženě nerozuměla.


Ve čtvrtek byl zahájen fashion week přehlídkou AWKWARD. Zamilovala jsem si ty boty z Topshopu a oblečení bylo taky super! No a make-up a vlasy? ♥
Che che, na těch fotkách si přijdu hrozně jak buřt!! 


Následovala přehlídka Pietro Filipi ve spolupráci s Ivanou Mentlovou. Byla tam spousta problémů s velikostí, ale všechno se nakonec tak nějak vyřešilo a vše proběhlo tak, jak mělo.   


Kateřina Geislerová je hodně oblíbenou návrhářkou, pro kterou jsem předváděla poprvé. Má sice krásné modely, ale není to nic pro mě. Ona a Jakub Polanka také byli jediní, komu se výběr modelek nelíbil natolik, že tam byli úplně jiní lidé (se mnou šla třeba má oblíbená Míša!!)


Čtvrtek uzavřelo několik londýnských návrhářů Central Saint Martins, které zaštiťovala Dolce Vita. Hned první outfit byl takový ,,železný'' (ve skutečnosti to bylo něco na způsob bužírky a výroba návrháři prý trvala 6 měsíců). Nejhorší bylo, že zespodu sukně všude něco trčelo a bodalo a škrábalo to do nohou. Boty vypadaly sice hodně zajímavě, ale byla vyrobená jen jedna velikost. Docela sranda v tom chodit. 
Druhý outfit vypadá pohodlněji a taky je, ale strašně se ty šaty motaly do cesty. Nespadla jsem! Ufff..
Poslední outfit tu bohužel nevidíte, ale měla jsem na sobě takové vlněné kalhoty a top. Vypadalo to bláznivě a skvěle zároveň, navíc to bylo i pohodlné! No co víc si přát. 


Byl se někdo podívat? Jak se vám letošní MBPFW líbil?

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Sledovala jsem všechny fotky z přehlídek a byla jsi jednoznačně jedna z nejlepších modelek! Strašně ti to sekne. Šup do Evropy s tebou!!

  OdpovědětVymazat
 2. Právě, že na těch fotkách, kde říkáš, že si buřt, vypadáš úplně nejlíp! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Kateřinu G. mám moc ráda a tobě to všude hrozně sekne, obzvášť 1. model♥!

  OdpovědětVymazat
 4. všade vyzeráš skvelo a vlasy z prvej prehliadky sú úplne naj! na prvej a druhej fotky z poslednej prehliadky mení to svetlo tvoju tvár na akúsi pani z renesančného obrazu. skvelé! <3

  OdpovědětVymazat
 5. S tou hubenosti se to tady přehání,v Asii mi někdy ani nedali práci,že jsem moc hubená.

  OdpovědětVymazat

Subscribe