Christmas tips

15:59

1. Casio // 2. Daniel Wellington // 3. Komono // 4. Casio

Vzhledem k tomu, že se teď ,,válím'' doma, měla jsem čas na vytvoření článku s pár tipy na vánoční dárky. OK, nakonec z toho je stejně takový wishlist nebo seznam věcí, které byste mohli dát mně, ale tak co už. Třeba někomu poradím. 
Jako první jsem dala dohromady hodinky, ze kterých podle mě musí mít radost snad každý, když vyberete ty správné. Já si momentálně teď nejvíc přeji stříbrné nebo černé od MK, ale je mi líto utratit tolik peněz za sebe. Ale ty černé nebo stříbrné Casio vypadají taky dobře, co?


Všechny jsem našla na polaroidlove.cz, jinou podobnou českou stránku neznám. Kromě toho máte u nich také možnost zapůjčení polaroidu, což jsem až do dneška nevěděla!

Další skvělou věcí jsou všechny možné ,,staré'' lomo foťáky, polaroidy apod. Jedinou nevýhodou jsou asi jen trochu dražší filmy. Já bych nějaký brala hned! No a hlavně to nejsou žádné drahé foťáky pro profesionály. S tím může fotit každý a rozhodně to obzvláštní rodinná alba.


Diáře. Jsem jimi opravdu posedlá, toho jste si asi už mohli všimnout a určitě se tu na blogu neobjevují naposledy. Koupila jsem si ten čtvrtý, který můžete vidět na obrázku nebo na mém instagramu, no a musím vám ho ještě nějakým způsobem vychválit! Letošní rok jsem používala Moleskine, který je skoro dokonalý, ALE (opravdu velké ale, alespoň tedy pro mě) má moc málo stránek na poznámky.

1. Caseable // 2. KeepCup

Na závěr jsem vybrala samozřejmě kryt na mobil. O Caseable jsem se tu už i zmiňovala a myslím, že je to úžasná stránka vzhledem k výběru a také tomu, že si můžete navrhnout vlastní kryt. 
KeepCup už jste tu na blogu také viděli a to ve spojitosti s giveaway. Moc se mi zalíbila tahle skleněná verze a je to takový univerzální dárek pro kohokoliv. 
Další tu mám tyhle trenky a župan z Intimissimi. Aaaa ♥ 
No a posledním tipem jsou diáře z Tarakan.cz, protože jsou originální a vypadají skvěle! Jediný důvod, proč jsem si nějaký nekoupila byl ten, že mi neodepsali na mail, aby mi řekli přesný počet stránek na poznámky. Díky -_-

                       

Jaké dárky nejraději dáváte vy? Nakupujete s předstihem nebo vše necháváte na poslední chvíli?

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK


You Might Also Like

8 komentářů

 1. Jee ty polaroidy jsou naprosto dokonalé!:D už strašně dlouho po něm toužím, ale asi si na něj budu muset našetřit sama:( :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ty hodinky Daniel Wellington a polaroidy!! ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělý výběr. Hodinky od Wellingtona bych si přála od ježíška, třeba se poštěstí.

  OdpovědětVymazat
 4. Vždycky jsem aktivně nakupovala s předstihem, ale čím jsme starší, tak tím jsem línější :))
  Na Casia akorát ve zlaté už koukám nějakou dobu a furt se nejsem schopná rozmyslet se jestli jo, nebo ne :)

  OdpovědětVymazat
 5. Na tie 1. Casio si robím zálusk už dlho :3 Ale na zlaté

  OdpovědětVymazat
 6. Hodinky Casio patří k mám nejoblíbenějším. Mají opravdu krásnej a elegantní vzhled.

  OdpovědětVymazat

Subscribe