Me on MBPFW 2015

20:04

MBPFW 2015, bývalá budova Živnostenské banky, Ziba. Čtvrtek a pátek patřil nekonečným fittingům a v sobotu v 8:45 pro mě začínal přehlídkový den. Jako vždycky musím zkritizovat tyhle ranní nástupy, protože NIKDY to zatím nemělo význam. První přehlídkou představil svoje modely Pavel Brejcha, kterého tu zmiňuji celkem často a jehož tvorbu určitě tak znáte. Kolekce byla inspirovaná těžkými zasněženými poli, kterými jsme měly ,,plout".  Zuzana Kubíčková. Jméno, které je vám určitě známé. Vždycky mě překvapuje, jak lehké a svěží jsou její modely. Letos tomu nebylo jinak. Abych ale zmínila i stinnou stránku. Overal jsem musela mít kvůli převlékání na další přehlídky já, ale měla jsem na něj moc dlouhé nohy, a tak se mi strašně zařezával do zadku... #comfortlvlfashion 


Poslední přehlídka prvního dne byla v režii Pietro Filipi. Měla jsem model z kolekce Silver Line, na které se podílí Ivana Mentlová. Kostýmek nebyl nic moc pro mě, ale zaujala mě tam spousta kousků, které bych si dokázala představit ve svých outfitech. 

Den 2


Druhý den jsem si mohla o hodinku přispat, ale co se týče přehlídek, byl to den nabitější. V 17:00 jsem předváděla Mirku Horkou, která měla všechny modely ze sportovních / zimních materiálů a na nohou jsme měli podkolenky a běžkařské boty. 

V sedm hodin jsem otevírala přehlídku Ivany Mentlová, která byla naprosto perfektní! Měla jsem celočerný kožený outfit, který jsem si vážně oblíbila. Součástí kolekce bylo několik podobných kožených sukní a také skvělé roláky. Brala bych asi 3/4 všech věcí. Tohle se opravdu povedlo, co myslíte?

Hned po Ivaně následovala Klára Nademlýnská, která je vždycky neuvěřitelně milá. Na fittingu jsem si vyhlédla tenhle kabát a tadá, mé přání bylo vyslyšeno. Klára nenechá snad žádný outfit bez oživení barvami. Tentokrát jsme měly rukavice z králíků, které někdo snědl!! a leopardí klobouky. Dalším super detailem byly vysoké boty.  

Měla jsem možnost otevírat i poslední přehlídku dne. Petra Ptáčková je neuvěřitelně zajímavý člověk. Letošní kolekce je inspirovaná její nehodou. Vše je zdvojené a ještě společně s jednou modelkou jsme otevíraly takovým malým zmateným divadlem uprostřed mola. Celý den jsem se bála, abych se nezačala smát, ale ne! Všechno proběhlo bez problému. Na fotkách to není sice vidět, ale v prvním outfitu nesu na zádech takový ,,batůžek'', ten se pak dá rozložit a vznikne z něj bundička a takový batůžek do ruky - to vidíte na druhé fotce. 


Za všechny fotografie bych moc chtěla poděkovat Martinovi Fraňkovi! Pokud si chcete prohlédnout všechny modely, navštivte www.mbpfw.com

Byl se někdo z vás podívat na nějakou z přehlídek? Která vás zaujala nejvíc a která naopak vůbec? 

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Nikdy jsem moc FW nesledovala az tenhle rok. A musim rict, ze ceští navrhari jsou hrozne sikovni!
  Nejvic se mi libila Ivana Mentlova a co jsem videla na instagramu a u jinych bloggerek, tak ODIVI je muj nejvetsi favorit))
  Si krasna! Moc ti to slusii

  OdpovědětVymazat
 2. Opravdu jsi nádherná a model s tou čepicí je roztomilý. V kůži to musí být perfektní.

  OdpovědětVymazat
 3. Byla jsem jen na jednom bloku přehlídek a z toho mě nejvíce zaujala Polankova kolekce, Mentlovou nekomentuju ( jsem vegan a z těch jejich kožichů je mi trošku na zvracení) a vlastně celý blok byl až moc zvířecí na můj vkus, jinak Petra Ptáčková a Martina Špetlová super a Mirka Horká se mi taky moc líbila, tyhle kolekce jsem ale měla možnost vidět jen na fotkách. Tobě to tedy rozhodně slušelo všude a stylizace do prvorepublikové dámy je pro mě nejzajímavější :)

  OdpovědětVymazat
 4. Petru Ptáčkovou jsem si zamilovala - šla jsem pro ní svou uplně první přehlídku, když jsem vstoupila do světa modelingu. Její outfity bych téměř bez vyjímky nosila do ulic. :-) Outfit K. Nademlýnské je velmi zajímavý. Mentlová určitě neurazí. Moc ti to všude sluší!

  OdpovědětVymazat

Subscribe