MBPFW, s/s 2016

20:07

Miro Sabo // Zuzana Kubíčková // Chatty

A další ročník MBPFW je za námi. Rok od roku mi přijde náročnější, ale o tom v jiném článku. Dnes bych vám chtěla jen představit návrháře a outfity, které jsem na přehlídkách předváděla. Seřadila jsem je tak, jak šly za sebou, a tak začínáme pátkem. 17:00, Miro Sabo - letos se mi na jeho kolekci líbil hlavně detail třásní, které jsou prostě super a v některém z následujících outfitů se určitě objeví! Večer uzavírala Zuzka Kubíčková se svou (jako vždy) jemnou kolekcí s karetními detaily. Ty byly k vidění i u jiných návrhářů.

Chatty // LaFormela // Martina Špetlová

Sobota byla netradiční místem konání. FW se na den přesunul do Mystic Skateparku na Štvanici. I přes docela velkou zimu se tu předvedla spousta skvělých návrhářů v čele s Jakubem Polankou, kterého jsem bohužel jako každoročně nešla (zase jiná skupina :/ ), ale určitě se podívejte na fotky ze všech přehlídek na mbpfw.com. Předváděla jsem Chatty, kde byl hlavním a hodně výrazným tématem denim. Určitě u nich najdete inspiraci, co se týče teď hodně často skloňovaného ,,denim on denim''.    
V 19:00 představila svoje zajímavé outfity LaFormela a ve 21:00 sobotu zakončovala Martina Špetlová. Moc se mi líbí patchwork, který je pro ni typický, a mám v plánu si něco na tenhle způsob zkusit doma vytvořit. 

Filip Jakab // Karolína Juřínková // Markéta Martišková & Denisa Adolfová

Neděle pro nás začínala opravdu brzy, první přehlídka začínala už v 10:30 a představilo na ní své modely hned několik studentů. Co se mi líbilo nejvíc? Kabát od Karolíny Juřínkové a nápad s botami, kalhoty od Markéty Martíškové a Denisy Adolfové, úplně celý outfit od Spilky ♥, pár šatů od Studia Defresh a materiál šatů a boty Terezy Rosalie Kladošovské.

Spilka // Studio Defresh // Tereza Rosalie Kladošovská

Lukáš Lindner // TIQE by Petra Balvínová // Monika Drápalová

Overaly Lukáše Lindnera byly bezkonkurenční a po jeho temnějších modelech se předvedla TIQE by Petra Balvínová se svými svatebními šaty. Byla jsem celkem překvapená volbou svatebních šatů po tom, co jsem vídala její modely v dřívějších letech. 
V 17:00 jste mohli vidět celkem vtipně pojatou přehlídku Moniky Drápalové.


Neděle pro mě končila předčasně, už v 19:00 s přehlídkou Pietro Filipi. Následující show jsem už nešla kvůli pondělnímu odletu do Paříže. Předváděla jsem jeden model ze Silver Line, kterou navrhuje Ivana Mentlová. Její modely mám strašně moc ráda, ale zatím pro mě zůstávají trošku finančně nedostupné.



Byli jste se podívat na některé přehlídce MBPFW?

Který návrhář vás nejvíce zaujal a který kousek byste si koupily a nosily?



Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Mne sa pacil Polanka, studenti a asi este Pavel Brejcha..no a na nosenie asi Odivi :D Celkovo by ma zaujimali dalsie tvoje postrehy z pohladu modelky, lebo mi pride, ze byt modelkou vobec neni med lizat, ako si mnohi mozno myslia :D

  OdpovědětVymazat
 2. Já se na ten článek tak těšila!! Super, chválím!! Hlavně se mi hrozně líbí jak všechno popisuješ a těším se na detailní vyprávění v pátek, haha. A modelka jsi úžasná❤️❤️

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, tolik přehlídek, muselo to být super! :) Strašně se mi líbí ty košilové šaty od Petry Balvínové a modely od Ivany Mentlové jsou také super. Mimochodem, moc ti sluší výrazná červená rtěnka!!! :)
  The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat

Subscribe