Návštěva v agentuře

18:05


Jak to probíhá při návštěvě agentury? Tak právě tohle je hodně často kladená otázka u mě na asku a konečně jsem se rozhodla připravit trochu podrobnější článek.
Když jsi pozvaná k nám do CZM, tak tě pravděpodobně uvítají bookerky v čele s headbookerem Martinem. Všechny si můžeš prohlédnout tady na oficiálních stránkách CZM. 
Dostaneš k vyplnění dotazník, přeměří si tě a budou si s tebou povídat o tobě, o tom, co tě baví, co tě na modelingu láká apod. Nemusíš se ničeho bát, na cokoliv se můžeš zeptat, všichni jsou hrozně milí a určitě to není jako zkoušení ve škole. 
Potom se vyfotí polaroidy. Už tu na blogu byly k vidění, ale k dnešnímu článku připojuji ty nejaktuálnější, které můžou být i inspirací pro vyfocení správných fotek pro agenturu (čisté pozadí, žádné efekty, filtry, makeup...). Proto si nezapomeň vzít s sebou plavky a boty na podpatku. 
Často se točí i krátké video, většinou v angličtině, kde se představíš, řekneš, kolik ti je let a třeba jaké máš koníčky. Ukážeš se z obou profilů a natočí se to, jak umíš chodit na podpatcích. Tohle je ale spíš záležitost, která se tě bude týkat, až se do agentury dostaneš.
Na fotkách je naše krásná agentura (hlavně ateliér, kde se fotí, povídá, převléká, organizuje, probíhají castingy...) v průběhu příprav na MBPFW.

Ještě něco vás zajímá? Pište na ask nebo do komentářů. Uvažuji nad videem. Co myslíte?
Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Pěkný článek :) dozvěděla jsem se toho plno :) jen tak dál Kristý.

    www.stylesolution.cz

    OdpovědětVymazat

Subscribe