Anne Piqué phototest, Paris 2015

19:48


O focení s Anne Piqué už víte z článku o Paříži. Jsme přibližně stejné staré. Čekaly jsme celkem dlouho na stylisty, tak byl čas na povídání a skvěle jsme si rozuměly. Hned šlo všechno líp a měla jsem mnohem lepší pocit než z předešlého focení. O tom ale jindy... Focení nakonec probíhalo jinde, než bylo v plánu, o něco později, byly mi malé boty, ale i tak bylo zajímavé. Šlo zase o něco jiného, než na co jsem tu byla vždycky zvyklá (pózy, místo, styling), a proto jsem byla hodně zvědavá na výsledek. Kromě červenohnědého stínu kolem očí nemám žádný make-up. Anne nechtěla, abych dělala nějaké pózy, měla jsem být uvolněná a tak trochu jako bych byla unavená (i proto ty stíny jako kruhy pod očima). Tvorbu Anne můžete sledovat tady na jejích oficiálních stránkách.

Co na fotky říkáte?   


You know about my shooting with Anne Piqué from this post from Paris. We are the same age. We had to wait a long time for stylists so we talked a lot and it was really great because she is so nice. Everything went much better then my shooting a day before. This phototest was very interesting because a lot of things were different - poses, place, styling... I have never had a shooting like this one. I have no make-up, just red-brown eyeshadows around my eyes. It should look like I am very tired and I should pose like that as well. You can check Annes' portfolio here on her official website.

What do you think about it?


Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Tyhle fotky jsou úžasné!!:) připadají mi krásně přirozené, prostě super!:):3

  http://vendysssworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Na fotkach ti to hrozne slusi, bohuzel se mi ale nelibi na nejakych fotkach jeji hra se stinem, kdy ti neni poradne videt do obliceje. Na prvni fotce je to hezky, ale na druhy uz me to "rusi". Ovsem cernobile fotky jsou mega top top

  OdpovědětVymazat
 3. Ty černobílé fotky jsou nádherné! Má to doopravdy úžasnou atmosféru a všude jsi samozřejmě naprosto úžasná!! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 4. jojo, žádný hory makeupu a i don't give a fuck nálada, ale pořád jsi v pohybu. to se mi líbí <3

  OdpovědětVymazat
 5. Mně se taky moc moc líbí...nejvíc asi ta černobílá s detailem na tvář. Povedly se!

  OdpovědětVymazat

Subscribe