CZTM 2015 final

21:10

Laura (2.) - Tatiana (1.) - Nikola (3.)

Ve čtvrtek se v Como Restaurant konalo finále Czechoslovak TopModel, kam jsem byla pozvána. Za to Czechoslovaku moc děkuju! Jako doprovod jsem s sebou měla Nik. Finalistky seděly ještě před zahájením večera na schodech a my si hned našly svou favoritku, č.12. A jak to dopadlo?! Tatiana s číslem 12 opravdu vyhrála. Měly jsme obrovskou radost, zástupci agentur z celého světa umějí vybírat opravdu dobře, haha. Mojí druhou favoritkou byla Laura, která se umístila jako druhá, a aby toho nebylo málo, třetí místo obsadila Nikola, u které se mi strašně líbil její profil, i když na fotkách jsem ji vůbec nepoznala. 
Celý večer byl příjemný, jídlo se střídalo s přehlídkami holek a večer zakončilo slavnostní vyhlášení, po kterém jsme už zase musely domů. Přišly se také podívat modelky z minulých ročníků oblečené v modelech českých návrhářů, které můžete vidět na fotkách, Chystám se ještě připravit krátké video z celého večera. 
Celkově se mi tenhle ročník líbil a jsem zvědavá, jak se holkám bude dařit. Všechny už najdete na oficiálních stránkách Czechoslovak Models. 

Co říkáte na vítězky a sledovali jste vůbec tento ročník soutěže?Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Tak z té úvodní fotky se mi nejvíce líbí Laura. :-) Ale popravdě, příjde mi ze CZmodels mají holky navzájem si hrozně moc podobné. Což chápu, protože jsou to takové ty průměrné krásné tváře aka velké oči malý pršáček a plné rty, zatímco mě se líbí spíš vyloženě fashion typy, co mají nějaký divný rys. Samozřejmě všechny to jsou krásné holky, ale v tomhle mi třeba Elite soutž příjde rozmanitější. Nebo i pokud srovnám tebe s ostatníma CZmodels holkama, tak mi také příjdeš nečím "víc" zajímavá (i když je to možná tím, že sleduji tvůj blog už nějakou dobu a mám pocit že tě více znám, takže třeba by se i pak líbily i ostatní holky :D). Každopádně jsem se zastavila nad slečnou, která vypadá sympaticky a hlavně přirozeně - a pak mi došlo že to je asi tvoje ségra. :D Ta je na tom jak s modelingem, ta ho zkoušet nechce?:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Taky mě nejvíc zaujala Laura podle fotek, ale ve skutečnosti jsem ji právě vůbec nepoznala. Fakt? O.o to mě právě přijdou ty holky strašně stejné v Elitu, světlé vlasy, stejná výška, podobné rysy, ale možná se mi to jen zdá, protože se s nimi moc nepotkávám :D Haha, jojo, to je Nik. Nene, tohle jí asi moc nezajímá, hlavně je strašně maličká. Trošku se nám tu v rodině vymyká, ale z tvojí zprávy měla radost, takže děkuje! :)

      Vymazat

Subscribe