...

14:43


Už je to dlouhá doba od posledního článku. Pro mě je focení outfitů složité, to už víte, ale hlavně nechci přidávat obyčejné outfity, které jsou teď k vidění na strašně moc blozích. Chtěla bych do nich zapojit více svých vlastních věcí a trochu to posunout dál. Mám teď zkouškové, takže to znamená opravdu málo času na jinou činnost než učení, ale od konce ledna bych měla mít spoustu volna. Mám v plánu jednu obří věc na rok 2017, ale nebudu předbíhat. Určitě bych chtěla zaměřit články jak na módu, tak i na design, nějaké DIY, tipy a prostě věci, které mám ráda. Dneska jsem vám jen chtěla ukázat něco málo z toho, čím si tu vlastnoručně vylepšuji pokoj, a tetování hennou, které mě neskutečně baví! Od Vánoc mám taky tetovací strojek, protože mám prostě ráda kreslení, malování všeho druhu kdekoliv, kamkoliv, takže to by se tu taky mohlo objevit. Budu ráda za všechny vaše další originální nápady a postřehy.
Vím, že vás tu bylo víc, které se mnou současně maturovaly a šly na VŠ. Tak by mě určitě zajímalo, jak jste spokojené atd. Já jsem na FHS moc spokojená se skoro nekonečným výběrem předmětů od kreativního modulu, až třeba po společenskovědní... Jen tedy materiály ke zkouškám jsou teda bezedné studnice informací plné teorií, které vlastně možná jsou správné, ale možná vlastně taky ne. 

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

16 komentářů

 1. Jestli to chápu dobře, tetování hennou se dělá strojkem? Já vždycky měla za to, že henna se dělá "ručně" a vydrží jen nějakou dobu a tetování strojkem je permanentní, tak si tu kombinaci nedokážu představit. Ale pokud je to nějaký bezbolestný strojek na práci s hennou, tak sem s tím, ráda si to poslechnu a možná i zvážím investici. Na letošní rok mám taky spoustu plánů, maturuju totiž až příští rok, ale škola mi dává zabrat i teď, stejně tak každému druhému, předpokládám. ')

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nene, tetování hennou se dělá normálně ručně, mám ji v takových tubičkách, které jsou když tak vyfocené v předchozím článku. K Vánocům jsem ale dostala tetovací strojek, normálně na permanentní tetování, takže budu moct tetovat i tím.
   Jinak jestli by sis chtěla hennou něco nakreslit, tak se většinou prodává už připravená v těch tubičkách a nanášení není tak složité. :)
   Tak už ten rok před maturitou se toho dost řeší a plánuje. Dá se to zvládnout, tak hodně štěstí. Ať ti plány vyjdou!! :)

   Vymazat
 2. Tak ať zvládneš zkouškový! :) A ta henna vypadá nádherně, taky bych to chtěla někdy zkusit :)

  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 3. Ta henna je top ! Jsi fakt šikovná, takové orientální vzory mám ráda. Od tebe bych se nechala s radostí potetovat, plánuju to, ale asi až léto/podzim

  OdpovědětVymazat
 4. At zvladnes zkouskove.. Ja na tetovani prave, ani hennou nejsem. Aůle obdivuji tatery jak si s tim dokazi vyhrat.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, mám dotaz - když ta henna pak zaschne a odloupeš to, je to opravdu černé, nebo takové okrovo-oranžovo-hnědé? Když jsem si to dělala minule, bylo to fakt odporně oranžové, to se mi vůbec nelíbilo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, zůstane krásně černá. Postupem času pak vybledne do takové oranžovo-hnědé, ale to už jde v pohodě umýt :)

   Vymazat
  2. Děkuji! A měla jsi tedy černou, nebo takovou tu přírodní hnědou? :)

   Vymazat
  3. Není za co, mám černou :) v předchozím článku je když tak i vyfocená.

   Vymazat
 6. Tyjo, rok 2016 začal a ty už máš obří věc na rok 2017? :D To teda musí být fakt velký! :)
  Všechny výtvory vypadají úžasně! :) A ta ruka pomalovaná tou hennou vypadá fakt božsky :D Taky bych to tak chtěla. :)
  No přeji ti, ať zkouškové úspešně zvládneš! :)
  DENYII

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten plán byl v mojí hlavě dokonce ještě před začátkem roku 2016, ale vyžaduje trochu víc snahy a propracování, takže si radši dávám na čas, ať to není odfláknuté :) Děkuju! Tak tetování hennou na tvojí ruku není problém! :)
   Moc díky!! :)

   Vymazat
 7. Musím súhlasiť, že tie tetovania hennou sú prekrásne ♥
  BEELIEVIN

  OdpovědětVymazat
 8. Tetovanie henna milujem :) Krásne fotky :)

  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 9. TO TETOVANI JE TAK SUPER!!!! Aah, super nápad a nádherný návrhy a tvorba! Doufám, že mi někdy něco vyhennuješ :D) vypadá to strasne super)
  At uz budes delat cokoliv, tak se tesim. Tvoje outfity uplne miluju. Na diy (i cokoliv jinyho) jsem moc zvedava:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně vyhennuju!! :3 počítám s tím a díky, díky, díky! ♥

   Vymazat

Subscribe