#MBPFW F/W16 | den 4

8:00

Filip Jakab a Daniela Pešková | Pietro Filipi | Ela Fidalgo

Myslela jsem, že unavená už ten poslední den fashion weeku nějak zvládnu, ale nakonec byl pro mě tím nejnáročnějším. Jako první v pořadí se představili tři vybraní mladí návrháři pod souhrnným názvem Van Graaf Junior Talent Selection. Šlo o soutěž s vyhlášením hned po představení kolekcí. Vyhráli jsme my! 3x hurá! Spolupráce těchto dvou lidí na téhle kolekci měla přinést kousky, které budou lidem blízké, přinesou do sálu příjemnou a domácí atmosféru. To se určitě povedlo, na sobě jsem měla velký zajímavý kabát, volné kalhoty s vysokým pasem a superpohodlné pantofle. Asi tahle kolekce nebude úplně každého šálek kávy, ale někoho by zaujmout mohla. Nebo byste tipovali na výhru spíše Natálii Dufkovou s její Japonskem inspirovanou kolekcí, Kláru Válkovou nebo pánskou kolekci Jana Černého? 

Přehlídka Pietro Filipi je vždycky trošku oříšek. Letos jsem na sobě měla večerní šaty, které byly opravdu extrémně úzké, a i když vypadají volně, byl pod nimi korzet. Ráno jsme si zkoušeli choreografii, protože byla odlišná od jiných, a v sále přibyla ještě obří zrcadla. Po choreografii následovala ještě oblékaná zkouška, před kterou mi bylo řečeno, že než začne přehlídka, budu nehybně stát před obřím zrcadlem cca 15min. a čekat, až se sál zaplní a lidé si usednou. To pro mě bylo opravdu něco hrozného, protože nemám ráda místa, kde je takhle hodně lidí. Nechápu svoje tělo, jak tohle ustálo, protože mi tak bušilo srdce, že jsem čekala na infarkt... Stála jsem tam více jak 15min., ale dokázala jsem to a byla jsem za to vážně strašně moc ráda. I když byly šaty hodně úzké a já musela jít extrémně pomalu oproti ostatním, nebylo to to nejhorší a už jsem byla mnohem mnohem klidnější. 

Poslední přehlídka pro hosta z Madridu a já měla zase něco extra, haha. Modely pro Elu Fidalgo jsme fittovaly v sobotu v noci po skončení přehlídek. Líbila se jim moje chůze, a tak mi byl přidělen ten ,,nejhorší'' model. Celý jsem ho nesla na hlavě, viděla jen dopředu a měla odlišnou choreografii, abych jím nepovraždila lidi kolem. Byl neuvěřitelně těžký, dokonce jsem musela mít i vlastní zástěnu, ze které jsem vycházela, protože jsem se nevešla do dveří vedoucích na molo. Nakonec jsem i tohle zvládla a mohla si oddychnout. 
   Tajemství make-upu: tak teď budete koukat. Make-up vypadá, jako bychom brečely. A jak toho dosáhnout? Naprosto snadné. Vezme se černá tužka, nanese pod oči, do kterých se následně nastříká něco, co neskutečně pálí, a vy začnete brečet. Au. 

Zbytek kolekcí najdete na www.mbpfw.com 

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Ty jo, je zajímavé si to takhle číst z pohledu modelky. Docela mi přišel vtipný odstavec ohledně modelu od Ela Fidalgo. :D Máš u mě obdiv. A ten makeup? Mazec!

    OdpovědětVymazat
  2. Ten makeup tyjo, to jsem nečekala! Mám ráda tyhle tvé články :)

    OdpovědětVymazat
  3. Wow, tak to, že si to zvládla v tom treťom modeli, tak to ťa obdivujem! Ja by som sa rozplakala na počkanie a ani by na mňa nemuseli nič striekať;D

    OdpovědětVymazat

Subscribe