Random

18:30


Na svém instagramu teď nejsem aktivní a nastřádalo se mi spoustu různých fotek, které se nikde neobjevily. Co se teď teda vlastně děje? 
Do rodiny přibyli dva noví členové - mainská mývalí Maya a za mužské osazenstvo královský ,,krajťák'' Falcon. Nikdy jsem neměla žádné takové zvíře jako je třeba právě kočka, takže je to novinka. Naprosto skvělá novinka! ♥ Na třetí fotce jsem ještě s maličkým (asi 10kg -_-) beránkem, abych u těch zvířat zůstala. Zkrátka mám při škole spoustu volného času, ale ostatní ne, a tak ho s lidmi moc často netrávím. Dneska už tak krásně není, ale slunečné dny jsem strávila venku nad školními věcmi. Díky tomu mám ale už úspěšně za sebou první zkoušku a můžu se plně soustředit na ty další (:/). Je tu někdo, koho čeká maturita a přijímačky? Držím palce! Na beránky mě vzala Andy, se kterou jsme pak šly rovnou fotit, jak jinak... Přemýšlím, že zavedu ještě nějakou platformu, na kterou bych dávala jen fotky. Dobrý nápad? Špatný nápad? 
Poslední fotka zachycuje úchvatné místo, kde jsem fotila s Terkou. Fotky jsem ukazovala v minulém článku tady.


1. Ve volném čase jsem si zajela pro palety, sehnala supervysokou matraci a udělala svoji vysněnou paletovou postel. Teď už mám všechno, abych mohla připravit článek o předělávání pokoje - tipy, DIY...
2. Snídaně venku na balkoně ♥ 
3. Já, fotograf. 
4. Já, ninja
5. Do školy jsem musela vymyslet a vyfotit časový snímek. Skončilo to tak, že Nik pro mě jedla BigMac a dopadlo to skvěle! Tak mě zase tak napadá - sem nebo na jinou platformu? 
6. Měla jsem možnost přijít na launch nové ZOOTí značky Alchymi. Video z akce jsem sdílela na FB tady a kousky, které se prodávají si můžete prohlédnout tady. Do koláže jsem vyfotila jen tu nádhernou barvu. Co to asi je? 
7. Měla bych kvůli brýlím začít špatně vidět? 
8. Skvělé prostory, ve kterých se fotil nový lookbook pro Pavla Brejchu! Jeho poslední kolekce je vážně skvělá a nejradši bych si vzala tuhle kabáto-bundu!
9. Včera jsem šla přehlídku Roberto Cavalli na Žofíně. Make-up i účes byl úplně jednoduchý a celá přehlídka byla taková hodně uvolněná. Doufám, že se někde brzy objeví fotky a já vám budu moct napsat něco víc. 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A poslední informace. Na dejmidarek.cz probíhá soutěž o nejlepší kolekci za rok 2015, tak budu moc ráda, když napíšete komentář právě třeba pod tu mojí tady. Kromě toho, že může vyhrát jeden z těch, kdo kolekci vytvořil, můžete vyhrát i vy! Stačí, aby váš komentář něčím zaujal, byl vtipný, nápaditý, a jedna z cen může putovat k vám! Super příležitost, ne? A co nového u vás? Už máte plány na prázdniny?   

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Super článek! Nádherné fotky! :) Jdu se kouknout na tu kolekci a zkusim napsat komentář. :)
  Catherine Ribbon

  OdpovědětVymazat
 2. Urcite si založ zvlášť stránku na fotky! :-) A dej sem pak odkaz. :-) O jakých stránkách jsi přemýšlela?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přemýšlela jsem o tumblr, protože jsem viděla nějaké stránky, které byly založené tam a byly úplně čistě jen zaplněné fotkami. Budu to ale muset víc prozkoumat, nikdy jsem tumblr nepoužívala :) Pokud by to šlo propojit tady s blogem, tak by to bylo úplně nejideálnější.

   Vymazat
 3. Bolo by vážne skvelé vidieť viac tvojich fotografií, buď si založ osobitnú stránku, ale ja si myslím, žeby nevadilo ani keby si to pridávala sem! Zvieratkovské fotky ma potešili ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, díky! ♥ ještě uvidím, jak to bude vypadat. Představovala bych si úplně čistou stránku, na které by byly jen fotky a byl by tu z blogu proklik na ni. To by bylo nejideálnější :)

   Vymazat

Subscribe