MBPFW SS17 | den 1

8:00

Filip Jakab a Daniela Pešková | LaFormela | Chatty
Po čtyřech dnech fittingů a zkoušek choreografie přišel konečně první přehlídkový den. Pro modelky začínal v 7:00, protože se ráno ještě zkoušelo, a první přehlídka se šla ve 13:00. Začínala dvojice návrhářů Filip Jakab a Daniela Pešková, kterou mám moc ráda. Na sobě jsem měla světlý top a úplně průhledné kalhoty, v čemž na fotce vypadám jako hrozný špekosaurus, haha, ale ten make-up a vlasy? Snad úplně nejlepší z celého MBPFW. Potřebovala bych někoho na zapletení těch krásných copánků! 
Ve tři jsem otevírala přehlídku LaFormely. Popravdě se mi můj outfit tolik nelíbil, přišlo mi, že mu něco chybí, ale další byly perfektní. Už od focení editorialu pro Proč ne?! jsem chtěla ten pásek s nápisem SLIM AND FIT, tak třeba možná... Nude make-up zvýrazňovaly jen růžové oči a na hlavách jsme měly černou ofinu, díky které jsem vypadala naprosto přesně jako moje mamka. 
V 17:00 se šla přehlídka Chatty. Modely byly jako obvykle perfektní a já si zamilovala ty kalhoty, které jsem měla na sobě. Kolekce by měla být inspirovaná japonskými gangy, a proto jsme asi měly tak drsný make-up, někdo opět ofinu a ty čelenky kolem hlavy. Pouze moje teorie, letos nebyl čas na žádné otázky. 

Kateřina Geislerová | AutTalk


V 19:00 představila svou kolekci Kateřina Geislerová, která byla jako obvykle hodně ženská a moc se mi líbila. Měla jsem na sobě tyto průhledné šaty a klidně bych si je dokázala představit v nějakém svém outfitu (samozřejmě s něčím pod nimi). Super mi přišly i ty detaily na návlecích (v superpohodlných bílých botách od Bati) a náušnice, jen je bohužel neumím pojmenovat. Tvarově mi připomínaly takové ty vojenské nášivky.  
Hned poté se ve 20:30 přehlídka Kateřiny Geislerové opakovala v rámci charitativní aukce. Po moderovaném bloku se představily ještě modely tří návrhářů - Kateřiny Geislerové, Terezy Vu a Michala Kováčika. Byly vytvořeny ve spolupráci s dvanáctiletým autistou, který má rád navrhování a baví ho metro. A právě i metro, konkrétně to pařížské, bylo na všech kouscích. Já šla v overalu od Kováčika, boty jsme viděly až těsně před přehlídkou a jsou to přesně TY boty, které mi naprosto zničily nohy hned první den. Fotku jsem dávala už na ask a vysvětlovala taky tam. Opravdu ,,super'' přístup, stále jsem nadšená a moje nohy taky. Každý z nás si asi dokáže představit, jak to asi bolí, když vám do čerstvé rány každé dvě hodiny patlají make-up, takže se nestíhá ani trochu zahojit.   

Po přehlídkách nás ještě pár fittovalo oblečení Martiny Špetlové, a i když to bylo celkem náročné a na nohou jsem byla od 6 ráno do půlnoci, jsem ráda, že jsem zrovna její přehlídku šla, protože za mě to byly snad ty nejlepší modely letošního ročníku. 


Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK


Fotografie:
   oficiální fotografie www.mbpfw.cz
   Petr Dolejš Koch

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Tyhle články mě baví. Musí to být strašně náročné, ale super!!

  OdpovědětVymazat
 2. Ja tak milujem čítať tvoje články z prehliadok, je to vždy také zaujímavé! Je škoda, že existujú aj ľudia, ktorí sa tak správajú a vôbec nedbajú o tvoje zdravie aj napriek tomu, že bez teba by sa ten produkt ani nedal predať. Na druhej strane je zas fajn, že väčšina návrhárov sú starostliví, pretože vedia, že sa o ľudí, ktorí sa im snažia pomôcť starajú. Vo všetkom si opäť vyzerala úžasne! Mne sa najviac páči model od Kateřiny Geislerovej - vážne tá ženskosť je úchvatná a je to nádherne nevinné a nositeľné. Jednoducho nádhera!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle byl opravdu jeden z mála případů, kdy se návrhář chová fakt hrozně. Jinak je to tam vlastně celkem mírumilovné. :) Ten Katčin model je vážně krásný, vybrala bych si jich z té kolekce několik, ale na druhou stranu tam byla i spousta kousků, které se mi moc nelíbily. :/

   Vymazat
 3. Super článek! Moc mě baví :) hezké fotky

  OdpovědětVymazat
 4. Tak na té první fotce jsi božská!:) I ty průhledné kalhoty jsou skvělé:) A rozhodně žádného "špekosaura" nevidím:D:D A úplně nejvíce jsem se zamilovala do šatů od Kateřiny Geislerové:3
  Jinak už jak jsem četla to o tvé rozedřené noze na asku, vůbec jsem nechápala, že se takhle někdo může chovat a nerespektovat tě. Někteří očividně pořád berou modelky jen jako "věšák":/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, děkujuu! :) já si tam tak strašně připadám, dokonce i mamka se mi smála :/
   Jojo, to byl přesně tenhle případ, ještě byl neskutečně nezodpovědný, stále nějaké problémy.. ach jo, nohy budu léčit ještě dlouho.

   Vymazat
 5. Ty saty od Kateriny G.?<333333 V tech ses naprosto bozii<3

  OdpovědětVymazat

Subscribe