MBPFW SS17 | den 2

8:00

Miro Sabo | TIQE by Petra Balvínová | Klára Nademlýnská


Druhý den odstartoval svou kolekcí Miro Sabo ve 12:00. Používá zajímavé materiály a typické jsou pro něj i celkem netypické střihy. Za zmínku stojí i jeho vlastní boty - pohodlné sandály, které se mně osobně líbí, i když by mohly být užší. Na druhou stranu nejsem moc fanynka slunečních brýlí.
Kolekce TIQE by Petra Balvínová se představila ve dvě odpoledne. Celá kolekce byla nádherná a i nositelná. Měla jsem na sobě dlouhé šaty s výstřihem vpředu i na zádech, kde bylo ještě přidané řasení, které vykukovalo a zepředu na mě tak působilo jak malá křidýlka. Nebo to už mám možná jen moc velkou představivost, ale přišlo mi to roztomilé. 
Klára Nademlýnská představila taky běžně nositelné modely, a i přestože tohle není zrovna můj šálek kávy, najde si hodně zájemců. Měla jsem na sobě pohodlný dlouhý overal s výstřihem. Make-up nebyl nijak extravagantní  vlasy a la vrátila jsem se z pláže. 

Pietro Filipi | Pietro Filipi | Martina ŠpetlováV 19:00 jsem otevírala přehlídku Pietro Filipi v superpohodlném outfitu. Před začátkem přehlídky na mole proběhla ještě malá tématická ukázka jakoby z letištního prostředí a v tomhle duchu se nesl i zbytek. Přehlídku jsem pak i zavírala, a to v modelu ze silver line, kterou navrhuje Ivana Mentlová.
Poslední nedělní přehlídkou uvedla svou kolekci Martina Špetlová. Všechny její modely jsem si úplně zamilovala a ráda bych měla i něco doma! Asi to byla pro mě nejlepší přehlídka, co se modelů týče. Boty byly z United Nude, takže už teď vím, který obchod v říjnu v Londýně nemůžu vynechat!

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASKFotografie:
     oficiální fotografie www.mbpfw.cz
     Petr Dolejš Koch 

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Mně se asi nejvíce líbí ty šaty od Petry Balvínové! Ale všechno je pecka :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 2. Opäť nádherné a zaujímavé modely - ach, kedy ja sa dostanem na nejakú prehliadku, aby som si to tam popozerala! Najviac sa mi páčili šaty od Petry Balvínovej - viem si ich predstaviť dokonca aj na sebe na nejakej akcii, tie "krídielka" sú rozkošné, škoda, že ich nevidím aj zo zadu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se dostaneš na nějakou! :) Pokud budu i na příštím fashion weeku, tak se klidně ozvi, já zkusím zajistit vstup na některou z přehlídek. Ta křidélka jsem si taky naprosto zamilovala! ♥

   Vymazat
 3. Moc se mi líbí šaty od Petry Balvínové, navíc si poslední dobou všímám, jak moc ti sluší tmavší rtěnky, hlavně rudé červené:) Pietro Filipi taky- pěkné nositelné modely, zaujaly mě taky druhé sandálky. Jediné, co mi teda přijde trochu komické, jsou ty sluneční brýle:D Jinak všechno supr!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou krásné ♥ Vážně? Mně se to vždycky líbí takhle na přehlídce, ale asi bych si nedokázala představit takovou rtěnku na běžné nošení - pořád to kontrolovat, jestli se nerozmazala atd. V těch brýlích jsem si připadala trošku směšně, mám na ně moc malou hlavu a nesedí mi tak :D

   Vymazat

Subscribe