Snakers

17:38

boty - ZOOT (OJJU) | kabát, rolák - Zara | sukně - Orsay

Jak už je v názvu, tenhle outfit bude tak trochu hadí. Kdo mě aspoň trošku zná, ví, jak moc mám plazy ráda. Ale zvířecí potisky? Haha, to opravdu není nic pro mě. Nebo jsem si to alespoň myslela, dokud jsem jednoho dne nenarazila na tyhle hadí OJJU boty na ZOOTu. Nemohla jsem je pustit z hlavy, a pak jsem byla ještě na fashion talku přímo v ZOOTu, kde představovali novou kolekci Alchymi a právě i OJJU. Měli tam strašně moc krásných bot, a i když tyhle zrovna chyběly, samotná návrhářka mě prostě utvrdila v tom, že hadí potisk se teď strašně nosí. Ne že by mě úplně přesvědčila ona, ale nakonec jsem je zkrátka objednala a tady jsou. Pořád ještě úplně nevím, s čím je budu kombinovat, protože takhle se sukní mi trochu vadí, že nejsou úplně upnuté... ale to se doladí. Sukni, kterou znáte z nedávného článku, nosím neuvěřitelně ráda a v kombinaci s rolákem tvoří nesmrtelnou dvojku. Žlutý kabát z minulého roku mě pořád baví a jen tak určitě nepřestane! 

A jak to máte se zvířecími motivy vy?  

You Might Also Like

3 komentářů

  1. ja osobne milujem zvieracie vzory, no nejako som ešte nenatrafila na kúsok ktorý by ma na toľko očaril aby som ho nosila na sebe,ale tieto botyčky su fakt užasne :) a viem si ich predstaviť s jeanami

    http://barborasurakova.blogspot.sk/

    OdpovědětVymazat
  2. Já teda na zvířecí potisky taky vůbec nejsem, ale takhle se mi to moc líbí :) ale spíš mě zaujal ten kabát, hrozně ti sluší! :)
    Young, wild and free

    OdpovědětVymazat

Subscribe