Sacre Coeur Night 2016 | přehlídka

22:46


Ve čtvrtek 15. prosince jsem měla možnost jít přehlídku v rámci charitativní akce Sacre Coeur Night 2016. Možná jste o téhle akci už mohli slyšet, číst ve spojitosti s přítelkyní Jaromíra Jágra. Asi tak trochu na úkor toho se ale nikde neobjevily fotky nikoho jiného, haha.
Když mi přišla zpráva od agentury, jestli mě mají na přehlídku nabídnout, se zmínkou, že tam budou tři kolekce, z toho jedna plavky, kývla jsem na to s tím, že jsem si říkala, že mě na plavky určitě nedají. Když se nás na místě sešlo jen devět, bylo mi jasné, že všechny půjdeme všechny kolekce. Sakra! Nějak jsem se to ale rozhodla přežít. První se šla kolekce šatů Poner, která se mi moc líbila. Nejprve jsem měla krásné celo-černé šaty a pak zeleno-černé body a dlouhou třpytivou sukni. Jediné tyhle dva modely můžete vidět na fotkách. Co na ně říkáte? Který se vám líbí víc?
Po šatech přišla kolekce značky, jejíž jméno jsem bohužel zapomněla. Slečna, která měla na starost backstage, si ji pletla s Twixem... a to je jediné, na co si mohu vzpomenout.
Poslední přišly na řadu zmíněné plavky. Grr. Naštěstí jsme si mohly samy vybrat, které půjdeme. Vyhnula jsem se tedy všem podvazkům a holým zadkům a sáhla po všech kouscích, které se mi líbily nebo vypadaly spíš roztomile. Jak jinak. Nakonec to nebyla taková hrůza, jako jsem čekala, ale asi nejsem moc plavkový typ modelky. Byla to spíše komerční akce a chtěli po nás, abychom se tvářily příjemně, ale zase ne přehnaně. Sice se umím tvářit příjemně, ale na molu jsem prostě spíše zvyklá na svůj pohled a la vrah. No a ty ruce v bok? Uhh... Zajímá mě váš názor. Jak vnímáte modelky na přehlídkách - máte raději takové ty komerční nebo spíš ty klasické ,,vrahounské"?

Foto: Arthur Koff

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Neskutečně ti to na všech fotkách sluší. A já mam rada jak komerční tak ty neutrální, ale u některých je to az moc,u některých je to spis znudenost a to uz se mi nelíbí.

  OdpovědětVymazat
 2. Obe šaty sú nádherné, neviem si vybrať, ktoré sa mi páčia viac a úplne skvelý účes máš, wow! Ja som bola vždy za tie "vrahounské" pohľady, ono nie všetky dievčatá to vedia podať tak, že to vyzerá super. Ani mne by sa veľmi nepáčilo byť v plavkách, to by som teda chcela aspoň vidieť ten model plaviek, čo si si vybrala - ja som jasne za roztomilosť! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tak já bych si asi nevybrala, oba modely vypadají naprosto úžasně, strašně ti sluší a vypadáš v nich fakt nádherně. A já jsem teda spíš zvyklá na ty "vrahounské" výrazy, bez toho to prostě není ono!
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 4. ty jsi nadherna! TY pevni saty??<3
  Výraz mám asi radši ten vrahounský. Ono to záleží. Na komerční vs modelky by se asi vrahounek nehodil... Na velkých molech to zase vypadá hrozne dobre a profesionalne.

  OdpovědětVymazat
 5. Tady jsi naprosto nádherná. Šaty jsou úchvatné a ty vlasy máš krásný. Moc ti to sluší, Kristý :)

  BLOND SITE.CZ

  OdpovědětVymazat

Subscribe