Red Puffer Jacket, MBPFW?

22:50

bunda, rolák - Zara | kalhoty - Mango | boty - Weinbrenner | batoh - SammyDress

Nemůžu uvěřit, že už to jsou tři týdny od nafocení těchto fotek. První den letního semestru jsem se o své pětihodinové přestávce ve škole (ano, opravdu pět hodin) sešla zase po nějaké superdlouhé době s Luckou a fotily jsme u Kavárny co hledá jméno, kam jsme si potom skočily i na čaj/limonádu. Až na název kavárny, kde mě tíží nepřítomnost čárky, je tam vážně krásně. Téměř celou zimu jsem nosila tuhle červenou péřovku, protože v ní nikdy nebyla zima. Objevovaly se častěji a častěji a myslím, že boom péřovek ve své plné síle přijde příští sezonu.  Zbytek outfitu je vám určitě notoricky známý, až na jednu výjimku. Boty. Myslím, že jsem si je pořizovala na konci deváté třídy na základce nebo v prváku na gymplu. Zkrátka je mám už pekelně dlouho, ale své větší pozornosti se jim dostalo až teď.
Minulý týden jsem strávila v italských Alpách na běžkách, kde bylo neskutečně krásně. Hned bych se tam vrátila zpět.   
Momentálně jsem ale v Praze, kde probíhají fittingy na jarní MBPFW. Z fittingů ani zkoušek choreografií nemohu nic moc fotit nebo natáčet, ale ráda bych udělala video, možná takový vlog, za každý přehlídkový den. Co myslíte?   


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Ty boty jsou hodně super, i po tolika letech! :D Mně k tobě tahle bunda fakt jde - moc ti to sluší! :) A za mě videa určitě, vážně by mě to zajímalo.
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 2. To je vždycky nejlepší, objevit takhle nějakou věc po dlouhé době! Koooča! :3

  OdpovědětVymazat
 3. Je fajn, že víš, jak tak dlouhou pauzu strávit :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 4. Tú bundu som si veľmi chcela kúpiť, ale nakoniec som ju nechala v obchode, keďže je krátka a ja mám blbý pocit, keď nemám zakryté kríže :D Ale na tebe vyzerá úžasne, asi ako každý jeden kus odevu ♥

  OdpovědětVymazat

Subscribe