MBPFW AW17 | den 1

23:35


Další jarní fashion week za námi. A jak vypadal letos? Rozhodně méně přehlídek, místo konání se posunulo o několik pater výš a samozřejmě spousta historek k vyprávění. 
První den byl jeden z těch méně záživných. Šla jsem jen jednu přehlídku, která začínala ve 14:00. Svoje modely představil Miro Sabo. K vidění byla spousta nášivek, kšiltovek, peří, dřeváků... Jak se líbí vám?

Od 16 probíhala přehlídka LaFormely, na kterou jsem se musela samozřejmě jít podívat, protože se mi jejich modely líbí. Zase bych si dokázala vybrat, co bych ale vytkla, jsou boty. Každoročně jsou to ty samé, jen se trochu poupraví. Zatím jsem se nesetkala s tím, že by někomu vážně seděly. Špatně se v nich chodí na videích je to i hodně vidět, a to hlavně u holek, které přehlídky ještě moc nechodily. Myslím, že to celkem kazilo dojem, a dokonce jsem takové názory z řad diváků zaslechla. Také nejsem zastáncem neutichajícího dunění místo hudby.
Alter Era probíhající hned po LaFormele měla hezkou hudbu, některé modely se mi líbily, ale osobně mě tato značka úplně nezaujala. 
Neheru jsem neviděla, ale podle fotek se mi celkem zamlouvá. Vtipný mi ale přišel jejich street casting, na kterém se nakonec zvolila většina holek - profesionálních modelek. 
Večer předvedl svou kolekci italský návrhář Francesco Scognamiglio, který dělal šaty třeba pro Beyonce. Dlouho mu trvalo, než si vybral modelky, a tak jsem byla vážně potěšená, když si mě, ještě společně s dalšími dvěma holkami, vybral okamžitě. Jaké zklamání, když mi pak přidělil superuzoučké kalhoty, pro které prostě moje boky nebyly stvořeny. Nevadí. Možná příště. 

Ze sobotních záběrů jsem sestříhala krátký vlog. Není to ještě úplně ono, ale pokusím se zlepšit. Přísahám. 

   

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ty kšiltovky vypadají hustě :) Jinak parádní story už se těším na další :)

    OdpovědětVymazat

Subscribe