DIY | Quick T-Shirt Update

8:00


Dnešní DIY je jedno z těch, které zvládne během pár minut každý. Když jsem zrovna v Praze a mám volnou chvíli, procházím si obchody jen tak pro inspiraci. Nedávno jsem narazila tuším v Pull&Bear na oranžové tričko, které mělo přesně takovéhle zdobení na ramenou, a přišlo mi to jako skvělý nápad. Všechno, co jsem potřebovala, jsem už doma měla, a tak stačilo vzít jen tričko a vylepšit ho. S výsledkem jsem vážně spokojená a tričko nosím neustále. Rychle a levně, kupovat ho v obchodě by byl hřích. Co na něj říkáte? 


Potřeby:
 • tričko (já použila obyčejné pánské triko z F&F)
 • průchodky (Stoklasa, budou k sehnání určitě v každé galanterii)
 • kleštičky (engelbert strauss)
 • kladivo (engelbert strauss)
 • drátek nebo nějaké už vyrobené kroužky (používala jsem pozinkovaný drát o průměru 1mm, budou ho mít v každém železářství; např. Stoklasa ale prodává třeba tyhle kroužky, které se mi zdají jako lepší řešení)
Postup myslím není třeba popisovat. Na každém balíčku s průchodkami nejdete jasný a snadný návod. Stačí si jen vyznačit, kam přesně je chcete, a úspěch je zaručen ve všech případech. Není co zkazit. Jedinou složitější věcí je možná výroba kroužků, ale tomu se snadno dá vyhnout jejich nákupem. V místní galanterii jsem se neptala, ale v těch větších zaručeně nějaké kroužky seženete. Všechno nářadí i ostatní potřeby jsem pro vás našla na několika e-shopech, tak se stačí když tak jen prokliknout. Tenhle DIY projekt mohl vzniknout i díky engelbert strauss, za což jsem opravdu vděčná. Na jejich stránkách najdete všechno, od velkého množství základního nářadí přes různé příslušenství až po ochranné oděvy.  
You Might Also Like

4 komentářů

 1. Mně se strašně líbí, ale i přes to, jak jednoduché to je, tak bych se k tomu možná nedokopala. :D Dřív jsem si takhle zdobila nebo jinak měnila každé druhé tričko, ale nějak jsem pak došla k závěru, že to asi nebude můj pravý talent. Říkala jsem si to zvlášť u trička, které mělo být původně crop top a já z něj udělala pomalu vršek od plavek. :D
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, dokážu si to představit. Když jsem začínala s úpravami oblečení, vypadalo to asi dost podobně, ale časem se do toho dostaneš, pochopíš střihy, co můžeš a co už radši ne. :)

   Vymazat

Subscribe