Jak se točí videoklip. V noci.

8:00


Jen co jsem se vrátila v srpnu z Polska, už jsem zase pomalu odjížděla z domu. Tentokrát ale jen do Prahy, za Zuzkou. Natáčela totiž svůj první videoklip a já jsem mohla být u toho. Písničku ve videoklipu dokonale dotváří celková noční atmosféra. Vše je laděno do červené a za pozornost stojí i modely od LaFormely. 
Začínali jsme na odstavném parkovišti v Karlíně v 19:30 a hned tady jsem prožila svůj první infarkt, protože tam byl zákaz vjezdu, hlídači a já nerada porušuji pravidla. Ale co se dá dělat. Všichni jsme to samozřejmě velice ,,překvapivě" přežili. Lokace byla skvělá, a tak se tu točilo pár hodin. Naše další kroky pak vedly k podchodům u Florence. V noci je to tam popravdě pěkně strašidelné (no, možná i ve dne) a v těch nejtemnějších zákoutích pravděpodobně narazíte na tamní obyvatele. Natáčelo se ještě u magistrály a poslední záběry se točily v lese v Divoké Šárce, kde jsme chvíli trochu bloudili, ale myslím, že to za to stálo. Posuďte sami
Bylo neskutečně zajímavé pozorovat, jak tohle celé vznikalo, jaká spousta záběrů se musí sesbírat, aby nakonec vyšlo jen těch pár minut. A to ani nemluvím o době, kterou tomu Zuzka věnovala ještě před tím, než se na nějaký videoklip vůbec myslelo.    
Natáčení trvalo přes celou noc a domů jsem se vrátila až po východu slunce. Celý tým odvedl skvělou práci. 


Co na videoklip říkáte? Už jste byli u nějakého podobného procesu?
Zuzka je mimochodem naprosto skvělá kuchařka a hostitelka! (haha ♥)

    


    Music: ZUZANA & Reuben Ard
Recording: Astrid Tonder
Cinematography: David Markovič
Photography: Jean-Claude Etegnot
Directed and edited: Jakub Jahn
Production: Jarda Gazda
Styling: Mikuláš Brukner
Clothes: LaFormela
MUAH: Lucie JankůFacebook | YouTube | Instagram | ASK   

You Might Also Like

0 komentářů

Subscribe