Ripped Clothes What's New Type of Blogger

17:10

overal - River Island rolák - F&F | bunda - Gamiss | boty - Vagabond

Nemrzla jsem! A to hlavně kvůli tomu, že jsou to fotky ještě ze začátku října, kdy jsme se sešly s Terezou, abychom opět něco nafotily. Tak dlouho mi trvalo, než jsem dokázala dát něco dohromady. Napsala bych ,,něco smysluplného", ale to bych pravděpodobně lhala, protože si právě nejsem jistá ani tou další větou. 

Všechny kousky outfitu jsou vám jistojistě známé, a proto bych raději psala o něčem jiném, co možná bude pár z vás i zajímat. Školní články jsou tu vždy kupodivu populární, proto dávám vědět, že se právě teď snažím soustředit na učení, především pak na přípravu k další zkoušce z historie, která mě čeká v lednu. Taky se pokouším vymyslet téma bakalářské práce. Rýsuje se sice extrémně pomalu, ale snad jistě. Ráda bych ji směřovala psycholingvistickou cestou, která bude zahrnovat i výzkum (pravděpodobně na základní škole!). 

Na konci listopadu mě zase čeká cesta do třeboňského archivu, kde budu jako minule digitalizovat středověké texty, a popravdě se nemohu dočkat. Je tam takový klid! A když už jsme u toho klidu, na  zmiňováný Island jsem se stále nedostala. Nemám s kým jet a sama... Jeli byste sami? Za poslední měsíc se mnou myslím tak 10x (nepřeháním) ve snu spadnulo letadlo. Určitě to souvisí s tím, jak pořád váhám nad každým výletem. Ale kdo by to nedělal, kdyby měl jet sám, hm? Ani to není cesta za prací, prostě sami, pryč, daleko od lidí. Cokoliv by se mohlo pokazit. Jak to máte vy? 

A z úplně jiného, teď už ryze blogerského soudku. Díky Lucce jsem se byla v úterý podívat na přehlídce Noire Fashion. Jejich kabelku určitě znáte, popravdě to nění vůbec můj šálek kávy (je to prostě kabelka), ale právě na úterní akci předstvili novou, menší a minimalistickou, která se mi vážně zalíbila. Spolu s ní se předvedly ještě modely dvou designérek, zase moc hezké. Vše v černé, čemuž odpovídal i all black dress code. 
Ve středu jsme pak byly oslavit ve Fashion Areně její desáté narozeniny, vážně se tam toho spousta změnila od doby, co jsem ji navštívila poprvé. Také se tam myslím objevilo více obchodů a zlepšila se i nabídka občerstvení. Nákupy tak úplně nemusím, takže jsem si nic nekoupila, ale budu tam muset zajet, až budu mít náladu. Koukala jsem, že ve výloze Pietro Filipi měli kabát, který jsem si naprosto zamilovala na fashion weeku na Strahově. Kdybyste měli chuť nakupovat, tak Fashion Arenu mezi 17. a 19. listopadem určitě nevynechejte, bude plná soutěží i přehlídek. 
Středeční den krásně uzavřela akce, kde se představovaly nové vůně s.Oliver, So Pure. Večer se nesl v duchu hygge, ale o tom zase jindy, protože bych se rozepisovala až moc. Zkrátka jsem odcházela vážně nadšená.    

Facebook | YouTube | Instagram | ASK   

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Outfit je úžasný! A ta poslední fotka je opravdu podařená. Já si právě plánuju, že bych ráda po maturitě někam vyrazila - sama. Ale bojím se, ne že ne. Tak uvidím, jak to dopadne...
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! :3 A určitě plánuj, věřím, že ten strach překonáš, pokud se zrovna nehodláš vydávat někam naprosto mimo civillizaci. Ať to vyjde! :)

   Vymazat

Subscribe