České modelingové agentury

10:00

Na internetu najdete bezpočet českých modelingových agentur, jenže není agentura jako agentura. Některé si na ně jen hrají, a pokud nemá někdo v tomhle ,,světě" přehled, nemusí na první pohled takovou rádoby modelingovou agenturu poznat. Proto sepisuji přehled těch, o kterých mohu stoprocentně říct, že se jedná o opravdovou modelingovou agenturu a ne podvrh nebo nějakou podivnost typu fotopátračky apod. 

Czechoslovak Models

Czechoslovak je jediná česká agentura, se kterou mám osobní zkušenost. Mohu ji 100% doporučit a agenturu sama změnit neplánuji. Má nejsilnější tradici na českém trhu, zastupuje známé tváře a má myslím i skvělé zázemí pro začínající modelky. Kromě toho agentura stojí i za MBPFW nebo soutěží Czechoslovak TopModel, kterou můžete sledovat u nich na stránkách nebo na FB, pokud byste se chtěli letos přihlásit. Jinak má samotná agentura na stránkách formulář, přes který se k nám můžete zkusit přihlásit.

Ještě k fashion weeku. Na svém instagramu oznámili, že až do 15. února bude probíhat street casting - hledají nějaké zajímavé tváře, takže pokud byste si chtěli roli modela/modelky vyzkoušet, směle do toho!Eskimo-Bohemia model management

Agentura patří mezi přední na českém trhu. S holkami od nich se často potkáváme na nějakých pracích a ode mě určitě budete znát Zuzku Oswaldovou, kterou zastupují. 

Ely management

Ely není na českém trhu sice tak dlouho, ale rychle si získala svoje místo a musím říct, že se mi neskutečně líbí jejich výběr modelek. Mají také svou vlastní soutěž ELYnewface a spadá pod ně teď i agentura PH, kterou možná někteří budete z dřívějších dob znát. 
Agents Model Management

Agents je další agentura, která tu není tak dlouho, ale opět se mi moc líbí jejich výběr a z prací se s některými z nich zase znám a potkáváme se.

Scouteen model management

Známá česká agentura. Znám se se spoustou holek, které poměrně často potkávám, a vím, že práci určitě mají.
Pure model management

Pure je tu od roku 2013 a zase se rychle vyhoupla mezi ty známější agentury s delší tradicí. Můžu o ní říct to samé, co vím o Scouteenu.  
Elite Model Management Prague 

Elite asi nemusím nikomu představovat. Jedná se o agenturu, která působí po celém světě a má dlouhou tradici. Každopádně si nejsem úplně jistá, jak funguje tady v Čechách, protože holky od nich moc neznám ani nepotkávám. Bude předpokládám hodně zaměřená na zahraniční trh. Nemohu zapomenout zmínit, že i tady se můžete přihlásit do jejich celosvětové soutěže, a to do Elite Model Look.

Clique Models

Agentura, o které toho moc nevím, ale je menší a předpokládám, že se i podle popisu bude hodně zaměřovat na individuální potřeby každého, koho zastupuje, a že bude spíše taková ,,domácká". Asi nebude člověka úplně tlačit dopředu, ale nerada bych kecala, takže tohle berte rozhodně s rezervou. Vlastní zkušenost nemám. Supermoda Management

Poslední agentura, kterou tu zmíním, je Supermoda Management. Vím jen, že existuje, znám odtamtud dva modely, kteří celkem dost pracují, ale jinak si nejsem jistá a opravdu nechci šířit něco, co nebude pravda. Proto ji dávám až na poslední místo, každopádně bych se nebála zkusit to i tam.  Doufám, že jsem na nic nezapomněla, nic nevynechala, ani neřekla nějaký nesmysl. Pokud by bylo něco nejasné, rozhodně se nebojte ozvat, ráda na cokoliv odpovím. Snad jsem někomu pomohla s rozhodováním. Je jednoznačně důležité vhodně zvolit agenturu, která vás bude zastupovat. Volte podle sebe, každému může vyhovovat něco jiného, s každým si jinak sedneme. Hlavně NIKOMU NENALETĚT! Facebook | YouTube | Instagram | ASK  

You Might Also Like

0 komentářů

Subscribe