Focení pro prozeny.cz | roláky

20:31


16. ledna se tenhle editorial fotil! Jak aktuální. Prosím. Koukám do diáře a den před focením začalo zkouškové. To asi znamenalo, že jsem měla spoustu volného času, který jsem se rozhodla věnovat i práci. Hmm. 
Jak už si pozorní čtenáři jistě všimnuli, tématem byly roláky. Přesně něco pro mě, protože je nosím pomalu i místo pyžama. Skoro by se dalo říct, že rolák je mé druhé jméno.
Přesuňme se ale k samotnému focení. Původně se plánovalo jít fotit ven, jenže od rána pršelo, byla zima, a tak jsme zůstali uvnitř sídla Seznamu (ano, jakože www.seznam.cz). Je to tam obrovské, takže každý rolák měl svou vlastní lokaci (a mohl se cítit výjimečně). Nejzábavnější pro přihlížející (kterých bylo ke vší smůle dost, jelikož mají uprostřed budovy restauraci) bylo rozhodně focení růžového roláku. Postupovala jsem po okraji květináče podle instrukcí fotografky, dokud jsem samozřejmě do toho květináče nespadla. Gratuluji si. Boty se totiž nesměly ušpinit. No nevadí, stalo se, úplně tak moje vina to taky nebyla. Sama jsem se nejlépe cítila v outfitu s čepicí a celkem i v tom vínovém, protože jsem si díky účesu připadala jako Legolas. A kdo by sakra nechtěl být Legolas?! Každopádně kdybych měla styling vymýšlet já, bylo by vše jinak. Jako první bych ale změnila make-up a vlasy. Fotky vznikaly pro čtenářky prozeny.cz, takže jsou dost komerční, to úplně nemusím. Co na ně říkáte? 
Foto: Eva Malúšová
Styling: Irena Vokrojová
Vizáž: Petra SoukupováYou Might Also Like

3 komentářů

  1. Na tých fotografiách ťa normálne nespoznávam! <3 Si tak nádherná a veľmi ti to pristane! Fotky sa ozaj podarili <3
    WITH GREY WOLF

    OdpovědětVymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

    OdpovědětVymazat

Subscribe