MBPFW FW18 | DEN 3

13:17Poslední den! Nástup jsme měly zase dřív kvůli fittingu pro Vozianova. Jeho přehlídka začínala v 15:00. Měla jsem na sobě zajímavě řešené černé šaty a stříbrnou helmu. Bohužel netuším, jestli se za tím outfitem a celkově přehlídkou skrývá nějaký hlubší význam. Místo klasické pózy jsme před fotografy stály bokem a dělaly, že jsme jakoby v pohybu. Moc se mi líbí, jak to vypadá, že moje druhá ruka je úplně fialová a asi brzy upadne. Hmm. 

Druhou i poslední přehlídkou pro mě byla Monika Drápalová. Outfit byl superpohodlný a ty boty snad ještě víc! Všichni si je nemohli vynachválit. Hned bych si je vzala, i když ta barevná kombinace se mi tolik nelíbí. Ve Footshopu jsem ale koukala, že mají i jiné barevné varianty. Pokud byste je hledali, jsou to Adidas Deerupt Runner J. Koukala jsem, že vážně vyvolávají takové smíšené reakce, co vy na ně? 

Bylo zvláštní končit takhle brzy. Odcházela jsem tuším ještě za světla a hned ten den jsem jela domů, abych druhý den stihla focení. O tom jindy. Celý MBPFW byl vlastně zvláštní, od samotného castingu po svůj konec. Už tam nebylo moc známých tváří, začínají se objevovat mnohem mladší holky a věkový rozdíl mezi mnou a jimi se začíná pomalu přibližovat 10 letem. Uf, zvlášní. Je to hodně znát na tom, když máme najít nějaké společné téma. Taky jsem teď myšlenkami většinu času úplně někde jinde, musím se soustředit na školu, ta je pro mě prioritou. 
You Might Also Like

2 komentářů

  1. Ahoj, zajímavé čtení i velmi pěkné profi fotky. Mám se jít představit do modelingové agentury, proto bych potřebovala nafotit nějaké ty profi fotky. Jedná moje známá mi doporučila zde tento fotoateliér. Kde se i zabývají líčením na takové to akce. Přeji hezký den

    OdpovědětVymazat

Subscribe