Valentino

0:50

Pátek jsem strávila zase celý v Praze. V agentuře měly být 2 castingy na přehlídky, které se nakonec spojily do jednoho. Jeden byl pro Reserved, druhý pro Valentina. Protože budou obě ve stejný den, mohli mě vybrat jen na jednu (nebo taky žádnou) a vybrali mě na Valentina !!! Hned pak byl fitting. Každá jsme měla mít původně 2 outfity, ale prý jsme moc hubené, takže nám to nesedělo. Moje šaty jsou kratší fialové (nesnáším fialovou) se stříbrnými ozdobami. Doplňky jsou od ALO diamonds, to je tak strašně super mít na sobě něco tak malého a přitom tak drahého. :-) 27.2. proběhne show v Palffiho paláci a 28.2. se budou ty samé šaty předvádět na přehlídce na Žofíně. Podle toho, co nám bylo řečeno, se budete moct těšit na hodně fotek a videa (nebudu to říkat předem, protože by to pak nemusela být nakonec pravda).

V neděli jedu fotit svatební make-upy pro Make-up Institute. Na to se moc těším a článek pak udělám zvlášť.
V pondělí mě čeká také nějaký casting pro Orange, ale z moc jsem nepochopila, o co se jedná. :-)

Formspring /// ASK


No photos ... again

***

I spent all day in Prague on Friday. There should be 2 castings for fashion shows in my agency but finally, they connected togetger. One was for Reserved, the second one for Valentino. They will be in the same day so they could choose me only for one (or no) and the choosed me for Valentino !!! Then there was fitting. All of us should wear 2 outfits but we are too slim so it didn´t fit us. My dress is short and purple (I hate purple) with silver details. Accessories are from ALO Diamonds. It´s so super to wear something so small and so expensive. :-) 27.2. will be show in Palffi palace and 28.2. will be a fashion show in Žofín (the same clothes). 

I have got a photoshooting of wedding make-up fot Make-up Institute on Sunday. I am so happy and I will write an article after that.
A casting for Orange will be on Monday. I really don´t know what it is. :-)    Formspring /// ASK

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Valentino? :) tak to je uzasny! :)

  OdpovědětVymazat
 2. gratuluju!:) to musí být úžasné mít něco od Valentina na sobě:)

  OdpovědětVymazat
 3. závidím a gratuluji:-)!

  OdpovědětVymazat
 4. Gratulace k Valentino přehlídce!:)

  OdpovědětVymazat
 5. tak to moc gratuluju:) a fotky u makeup institute budou vypadat úžasně:)

  OdpovědětVymazat
 6. gratuuuulka <33 určite budeš aj tak krásna v tych šatách:))

  http://www.bloomingflowers-ika.blogspot.sk/--> Bioderma giveaway:)

  OdpovědětVymazat

Subscribe