21:07

more Valentino 27.2.

Ahoj, na ask.fm se mi teď objevovaly vzkazy, že bych mohla psát i něco víc o sobě a co dělám kromě modelingu. Přemýšlela jsem o tom a nedělalo by mi to žádný problém, jen bych chtěla vědět, co byste si pod tím přesně představovali. Uvažovala jsem také nad natáčením videí, protože to by mě vážně bavilo. Na YouTube mám v odběru hodně youtuberů, které pravidelně sleduji. 
Bavilo by to někoho?V pondělí jsem byla v divadle Kalich na představení Zločin v Posázavském Pacifiku, kde hraje například Jaroslava Kretschmerová nebo Bohumil Klepl. Celkem si mi to líbilo, ale divadla nemám zrovna v lásce, takže ani nevím, jak bych to mohla hodnotit.

Úterní ráno jsem trávila v OC Chodov v butiku Karen Millen, kde byl fitting na středeční přehlídku. Přišla jsem tam úplně jako první, tak jsem si mohla i vybírat. Stavovala jsem se ještě v agentuře, ale odpoledne už jsem byla zase zpátky doma, abych mohla na vyšetření se zády, se kterými mám nějaký problém. Docela mě to štve a doufám, že se to vyřeší co nejdřív. 

more VŠUP 8.3.

Středa, 10:30 - nástup na Britskou ambasádu. Docela jsem koukala, jak moc je to tam zabezpečené. Na recepci si nás vyzvedla nějaká paní a dovedla nás do místnosti, kde nám následně udělali vlasy, make-up + fitting našeho druhého modelu - Victoria Beckham nebo Alexander McQueen. Měla jsem šaty od Victorie Beckham, které se mi i celkem líbily, ale asi bych nedávala ten zip přes celá záda, kdyby to bylo na mně. Boty byly od YSL. Měly dost vysoké podpatky a nevím, jak na tom byly ostatní, ale moje byly extrémně nepohodlné. Pak nás přesunuli do druhé části budovy, kde se měla přehlídka odehrávat. Je to tam neskutečně luxusní - jak na zámku. Po budově jsme se bohužel nijak moc nemohly pohybovat, musely jsme kvůli bezpečnosti omezit používání mobilních telefonů a focení nebo natáčení bylo přísně zakázáno. Samotná přehlídka začínala už v 16:30 a byla krátká, protože byla i celkem pro malý počet hostů. Byla určena především pro prince Edwarda, který sem zrovna přijel. Objevily se tam ale i jiné známé tváře (viz odkaz na článek pod fotkou modelu). Přidala jsem sem fotky, na kterých můžete vidět, co jsem měla na sobě, protože fotky z té naší přehlídky jsem nikde nenašla.   
  

↑ Victoria Beckham // boty YSL ↑
Moje modely na přehlídce na Britské ambasádě
↓ Karen Millen ↓

Ve čtvrtek jsem měla focení s jedním fotografem. Strávila jsem tam 9 hodin a pěkně jsem mrzla. Více napíšu v dalším článku, až budu mít výsledné fotky.

Pátek, sobotu a neděli doháním školu. Byla jsem venku, v cukrárně, ale spíš relaxuji. :-)

Co byste řekli na videa? Jaký typ článků vás zajímá nejvíc a jaké byste tu ještě chtěli vidět? 

Formspring /// ASK 


Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Snídaně
jogurt
jogurt 
oříškový croissant 
jogurt 
oříškový croissant 
jogurt 

namazaný rohlík 
2x Corny big, namazaný rohlík
namazaný rohlík 
jogurt 
Oběd
dušená rýže, čína
jablečná taštička, 3 McHermelíny
nudlová polévka 
rajská s knedlíky 
dušená mrkev s bramborami
segedín 

tvarohový šáteček, jogurt, chleba s marmeládou
-
cheesecake, preclíky
jogurt, Skittles 
jogurt 
cheesecake, banán politý čokoládou
Večeře
rýže, omáčka s fazolemi 
jablečná taštička, 6 McHermelínů
rýže s pórkovou omáčkou
segedín 

-
jogurt 
jablko, zeleninový salát 
třešňová taštička 
jogurt, banán politý čokoládouYou Might Also Like

8 komentářů

 1. máš skvělý blog, přeju ti velké úspěchy v modelingu!

  OdpovědětVymazat
 2. Jo to by bylo super ty videa a ještě když tě to baví,tak to je super :)

  OdpovědětVymazat
 3. Hodně by mně bavila videa třeba o tom co jsis koupila,cojsi dělala za poslední týden, nebo něco o modelingu,něco víc otobě, třeba jak dělají blogerky třeba to 10 TAG atd. jinak super článek si skvělá :)

  OdpovědětVymazat
 4. Videa určitě! :) Moc by mě zajímalo, jak vypadá tvůj život, když děláš modeling a tak moc ti to de. :)))

  OdpovědětVymazat
 5. VIDEA!! jelikož vždycky ráno stojím před skříní, hodil by se článek-video ''5 školníh outfitů'' :))

  OdpovědětVymazat
 6. Moc díky za vaše názory a návrhy. Videa určitě tedy budou :) Už začínám přemýšlet nad tím prvním. :) Také díky za vaše milé komentáře, mám z nich vždycky velikou radost :) Díky, díky, díky :)

  OdpovědětVymazat

Subscribe