Stripe Leggings

23:55


Pruhované legíny jsem na wishlistu měla dost dlouho, ale stále jsem váhala, jestli si je mám nebo nemám kupovat. Nakonec jsem neodolala a jsem z nich vážně nadšená!! Chtěla jsem se stihnout ještě přihlásit do  březnové FCH, ale Nika jaksi odmítla vyfotit nějakou fotku, která by se na to hodila. Omlouvá jí ale to, že ten sklad byl vážně dost nefotogenický.
Co si myslíte o téhle ,,pruhované'' jarní mánii?


Ve středu jsem byla s Andy v Moně a jak už to u nás bývá zvykem, nic jsme nevyfotily, ale jsme domluvené, že to v nejbližší době napravíme. Pokaždé si tam dávám čokoládový koktejl se zmrzlinou a musím říct, že je tam hnusnější a hnusnější. Už se poohlížíme o něčem jiném, co nám tohle ,,město'' nabízí.


Už od úterý mi bylo tak nějak špatně a ve čtvrtek to nebylo o moc lepší, ale i tak jsem jela do Prahy, abych mohla na casting na SFS 2013. Hlavně jsem tam šla s Míšou - společně chodíme na všechny castingy, jinak to není ono. Bylo to u nás v agentuře, takže jsem byla v klidu. Nikdo tam nebyl, když jsme tam přišly, jen pak se ještě objevila Zuzka s Luckou z Bohemky, ale i tak jsem si pěkně počkala. Neměla jsem setkartu a rozbila se jim tiskárna, tak jsem musela do kanceláře, ale tam se jim zasekl počítač, takže fakt super shoda náhod. Samotný casting byl na chviličku, ,,porota'' byla strašně milá, ale zatím se mně, ani Míše nikdo neozval. Ještě se uvidí. 
Už se neskutečně těším na další casting. Jsme s Míšou domluvené, že pak někam zajdeme - vlastně se těším na tohle, ne tolik na ten casting. :-)A ohledně toho videa - Už mám všechno připravené, jen ho stačí natočit. Chtěla bych to zvládnout zítra, ale jsem taková nějaká napůl nemocná, takže nevím, nevím. Všechno se mi tím pokazilo, právě bych totiž měla být na soustředění s atletikou, ale neeee, já se prostě rozhodla, že mi bude špatně.
Protože to bude moje první video, rozhodla jsem se, že v něm řeknu, jak se můj život odvíjel až do téhle chvíle, co jsem si založila blog. Stručně bych tam chtěla shrnout, co jsem zažila a doufám, že jsem téma zvolila správně. 
Byla bych ráda, kdybyste mi třeba navrhli příští témata k videím, pokud vás budou bavit, abych věděla, co vás zajímá. Jestli byste třeba chtěli vidět, jak probíhá casting, jak to u mě chodí každý den, věci z mé skříně nebo třeba abych povídala o něčem úplně jiném. Předem díky.

Formspring /// ASK


You Might Also Like

7 komentářů

Subscribe