Adidas

20:54Vzpomínáte, jak jsem psala o tom castingu pro nějakého pána, který pořádá přehlídky v zahraničí? Jmenuje se Mamady Sissoko (agentura Sissoko) a pořádá různé show a showroomy pro Adidas. To jsem vůbec nevěděla, když jsem na castingu byla a už vůbec jsem nevěděla, že jsem se mu líbila a vybral si mě! Byla jsem hodně překvapená, když mi ve čtvrtek volali, že v pátek jedu do Norimberku.
Chtěla jsem každý den psát, co jsem dělala, ale rozbil se mi jak naschvál počítač a nemohla jsem se připojit k internetu.

Vstupní budova

Day 1
V pátek jsem vyjížděla v 17:38 z Prahy ještě společně s Hankou a Andy. Myslela jsem, že v autobuse bude wifi a já budu moct napsat článek a udělat si věci do školy, ale nebyla tam, takže jsem se celou cestu tam dost nudila. V Norimberku jsme sedly na vlak, který byl večer plný ožralů a jely jsme do Erlangenu, tam chytily taxi, a pak konečně hurá do hotelu. Přišla jsem na pokoj asi ve 22:30 a našla jsem tam Lucku, kterou jsem už znala, tak mi to hned zvedlo náladu.

Hlavní budova se showroomy

Day 2
Po snídani nás naložil Mamady a jeli jsme do centra Adidasu. Ještě po cestě jsme museli řešit problém s mými botami od Nike. Ach jo, proč mě to sakra nenapadlo ?! Měla jsem pak celou dobu pobytu půjčené boty od nějaké Rumunky, byly fakt příšerné a velké. V budově, kde byly showroomy jsme byli rozřazeni do skupin. Byli tam kromě modelů/modelek i tanečníci, kteří také předváděli oblečení s námi. Ve skupině jsem nebyla s žádnou s holek, ale byl tam od nás z agentury Tomáš a Petr, které jsem znala. Šli jsme zkoušet oblečení a choreografii na showroom pro NEO. Tvářemi téhle kolekce je Selena Gomez a Justin Bieber, takže jsme chodili na jejich písničky, mohli se smát apod. Byla to fakt sranda, ale měla jsem trošku problém s tím, že mi všechno bylo veliké, protože ostatní holky byly o hlavu menší a nebyly asi modelky.
Odpoledne jsme se mohly jet podívat do Messe, kde byla hlavní stage. Vypadalo to nádherně, ale nemůžu vám to ukázat, protože jsme fotit nesměly (ne, že bychom to dodržely). Večer jsme si udělaly malý čajový dýchánek. Lucka odjela, takže jsem byla na pokoji sama.

Showrooms

Day 3
Měly jsme den volna, tak jsme vyrazily do Erlangenu. Už od rána mi bylo zle, ale i přesto jsem tam jela. (neměla jsem to dělat). Obchody mají v Německu v neděli zavřené, což jsme si uvědomily až tam. Prošly jsme si park, podívaly se po městě a najedly se. Vůbec jsem si to neužila, protože mi bylo vážně neskutečně špatně, ale aspoň že se mi to nestalo v den práce. Po návratu jsem ležela, četla si a užívala té skvělé samoty na pokoji.

Nudné čekání ve vstupní budově (nejpohodlnější židle)

Day 4
Nástup byl až ve 4 hodiny odpoledne, tak jsme se ještě s Andy a Tatianou rozhodly, že pojedeme do nákupního centra v Erlangenu, když nám to v neděli nevyšlo. Nika měla 5.dubna (v den, kdy jsem odjížděla) narozeniny, tak jsem pro ní sháněla dárek. Nakonec jsem vybrala skvělou bílou košili bez rukávů, která má na límečku zlaté detaily. Po nákupech jsme zašly do Starbucksu (horká čokoláda se šlehačkou ♥). Chvilku jsme se ještě procházely, ale pak jsme musely zase zpátky k hotelu, kde nás vyzvedl taxi a odvezl do centra Adidasu. Neskutečně dlouho jsme tam čekaly. Všechny holky kromě mě si pak odvedli na zkoušení oblečení pro Stellu McCartney for Adidas. Celé čekání zabralo 5 hodin a v posledních 5 minutách před odjezdem mě Mamady vzal do showroomu pro Stellu, prohlédli si mě, řekli, že jsem ,,better'' a dali mi vyzkoušet jeden outfit. Takže se mi k showroomu pro NEO přidala na středu ještě jedna práce. Měla jsem radost, oblečení vypadalo vážně zajímavě, i když jsem si ho tak narychlo nestihla prohlédnout. Do hotelu jsme se vrátily docela pozdě, ale nevadilo mi to, protože mi bylo řečeno, že další den tam mám být až ve 12:30.

Proč tohle nemáme i tady ?!

Day 5
Ráno kolem 7:00 mě budila Lucka s tím, že mám rychle vstávat, protože jí volal Mamady, abych tam byla už v 7:30. Asi to bylo jen nedorozumění, ale pak jsem tam opět jen sama čekala. Jen nám změnili oblečení a choreografii na NEO (nechápali jsme). Asi ve 14:00 jsem našla holky, které už dorazily, dala jsem si s nimi jídlo a šly jsme se připravit na přehlídku - Stella McCartney for Adidas. Po dlouhém představení kolekce, kdy jsme všechny v backstage usínaly, to začalo. Oblečení vypadalo dost zajímavě. Nejzajímavější mi přišlo moje oblečení na jógu, kdy jsem na nohou měla něco jako napůl ponožky a napůl boty a v ruce jsem nesla karimatku. Holky pak odjely do outletu, kde měly ještě slevu. Já jsem nemohla, protože jsem měla ještě přehlídku pro NEO. Docela mě to mrzí, protože sportovní oblečení by se mi hodilo, ale jsem vážně ráda, že jsem mohla jít tu přehlídku. Bylo to neskutečně super, když jsme se na mole mohli smát a dělat tak nějak, co jsme chtěli. Šla jsem jeden outfit ve dvojici s černochem, který tam začal na konci tančit. I v backstage byla strašná sranda. Jedinými Čechy (a zároveň i jedinými modely, ostatní byli tanečníci) jsem tam byla já a Tomáš a ti Němci na nás tak podivně koukali a ptali se, jakým jazykem to jako mluvíme. Doufám, že budou nějaké fotky nebo videa, protože mě to strašně bavilo a musím říct, že to byla snad ta nejlepší práce, jakou jsem kdy dělala. Byla bych nejšťastnější na světě, kdybych mohla dělat zase něco podobného.
Měla jsem odjíždět až druhý den ráno autobusem, ale nakonec jsem odjížděla už večer s Luckou. Dost často jsme se ztrácely, i když byla zapnutá navigace. V Praze nás chytla policie, ale všechny problémy byly nakonec zažehnány a já se dostala domů asi ve 2 ráno.

NEO

YouTube /// Formspring /// ASK

You Might Also Like

6 komentářů

Subscribe