Ask me 1

21:34


Kdo si mě už přihlásil k odběru na YouTube, tak mohl vidět nové video, kde odpovídám na otázky obecně o modelingu, na které jste se mě mohli ptát. Je to točené krátce po mé nehodě na jednokolce, což se na tom dost podepsalo, tak se omlouvám. 
V neděli jsme byli na laser game, protože měla Andy narozky. Bylo to nejlepší! Nejdřív jsme hráli všichni proti všem (!já vyhrála!), ale pak přišla další skupina a hráli jsme na týmy. Musíte si to zkusit taky !!! Vážně to stojí za to. 

Ve čtvrtek jdu přehlídku pro Jakuba Polanku. Jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Chtěla bych natočit video ze zákulisí, protože to hodně z vás zajímalo, ale nevím, jestli na to bude čas. Určitě přidám nějaké fotky na Instagram.
You Might Also Like

6 komentářů

 1. Video jsem viděla! povedené :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásné video, ale ještě lepší je What's in my wardrobe? to je plné energie! Super! Jinak mne ještě napadlo, že bys nám mohla říct, jak je to s modelkama a podpatkama, jestli jsou nějaké podmínky, jaké boty a podpatky musí nosit a neukážeš nám třeba nějaké tvoje oblíbené na casting a tak? Napadlo mne to, jak jsem sledovala What's in my wardrobe? :)
  A jaké je třeba oblečení vhodné nosit na castingy?

  OdpovědětVymazat
 4. Ten klobuk je super! :)

  http://2indahouse.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Subscribe