One Year

13:12

12.května mi končí roční smlouva s agenturou Czechoslovak models. Uteklo to neskutečně rychle, poznala jsem spoustu nových lidí, naučila se nové věci a mám nezapomenutelné zážitky. U téhle agentury jsem neskutečně spokojená, takže už teď je jisté, že tam budu minimálně další tři roky. Rozhodla jsem se, že tuhle dobu u agentury shrnu v jednom článku.
Koncem minulého školního roku jsem se přihlásila do modelingové soutěže Bravo Girl! 2012. 12.5.2012 proběhlo semifinálové kolo a následně se ještě vybralo 12 finalistek. Při vyhlášení jsem byla hodně překvapená, když jsem vyhrála. V životě se mi víc nohy neklepaly.


Se soutěží pak ještě souviselo focení na titulní stránku a rozhovor. Obojí se mi neskutečně zalíbilo a já věděla, že jsem začala s něčím, co mě bude bavit.


Abych mohla uspět na castinzích, potřebovala jsem nafotit nějaké fotky. Svůj první fototest, který jsem vyhrála v BG, jsem nafotila se skvělou Bárou Lazarczykovou. Fotky se mi neskutečně líbily a měla jsem obrovskou radost, když jsem se objevila na oficiálních stránkách agentury.


Přes prázdniny jsem neměla čas ani na jeden casting, takže úplně to pro mě začalo až někdy v září. Hned můj první casting na focení byl úspěšný. Fotilo se pro japonské kadeřníky s Asako a bylo to vážně bláznivé. Fotky jsem ale doteď neviděla.

Svojí první přehlídku jsem šla pro Reserved. Nemusela jsem kvůli ní jít na žádný casting, protože souvisela s tiskovou konferencí soutěže Czechoslovak TopModel. Měla jsem obrovskou trému, ale šla jí se mnou i kámoška, takže to nebylo nejhorší.


Druhé fototesty, abych měla v booku fotky, jsem nafotila s Lukášem Dvořákem.


Přehlídka pro Nadaci Terezy Maxové byla přehlídka, které jsem se vážně obávala. Byla to obrovská akce, kde bylo hodně novinářů a televizí. Všechno nakonec proběhlo tak, jak mělo a já si to neskutečně užila.


Prostřednictvím téhle agentury teď patřím ještě k agentuře IZAIO models v Německu a později i k Urban model management v Miláně.

Byla jsem součástí (prý skandální) přehlídky pro Valentina, která nebyla zas tak skvělá jako ty předešlé, ale i tak jsem si z ní odnesla i něco pozitivního.


Moc se mi líbila moje práce pro Make-Up Institute, kde jsem se mohla cítit jako nevěsta. Chladná zimní neděle nemohla být příjemnější.


Nafotila jsem dost extravagantní fotky pro VŠUP s Bambi. Když jsem se koukala na její fotky na stránkách, tak mě hodně zaujaly. Nebojí se experimentovat a fotky vypadají neotřele a prostě geniálně. Ráda bych s ní ještě někdy něco nafotila, kdyby k tomu byla příležitost.


Unavující focení s Karin, které probíhalo od rána do večera po celé Praze, byla zase úplně jiná zkušenost než t všechny předešlé. Fotky jsem zatím neviděla, ale jsem na ně opravdu zvědavá. Zkoušelo se pořád něco nového.


Skvělá byla i přehlídka na Britské ambasádě, které se zúčastnil i britský princ. Bylo to tam nádherné a všude to zabezpečení a ostraha bylo opravdu zvláštní.

Práci, kterou jsem dělala jako poslední, se odvážím považovat i za tu nejlepší. Jednalo se o shows pro Adidas v Německu. Bylo to úžasné a já doufám, že se tam brzy podívám zase. Momentálně jsem nabídnutá na shows pro Adidas příští týden, tak ještě doufám, že se mi třeba ozvou, protože je to tam opravdu úžasné.Moc se těším na další práce a zážitky, které mě ještě čekají. Třeba už se brzy podívám i někam dál do zahraničí. Uvidíme, jak se všechno bude mít za další rok.
Doufám, že vás článek nenudil a že se vám tu bude líbit i dál. Jsem neskutečně ráda, když vidím, že vás je tu čím dá víc, a čtu si všechny vaše komentáře (ať už pozitivní nebo negativní) a koukám na vaše blogy. Díky

YouTube /// Formspring /// ASK    You Might Also Like

12 komentářů

 1. užasnej článek!! :) Máš můj obdiv! jsi fakt úžasná!

  OdpovědětVymazat
 2. další rok bude určitě ještě lepší:)

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkný článek, škoda že jsi neshrnula, kolik si třeba průměrně vyděláš :-)
  Ale moc ti fandím, jen tak dál..

  OdpovědětVymazat
 4. kolik si si tim vydělala za ten rok? :) napis o tom clanek, diky.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je úžasný, to bych chtěla taky !

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkně si to napsala. Uteklo to vážně rychle!

  OdpovědětVymazat
 7. krásné fotky!:) moc ti to na nich sluší! máš skvěle našlápnuto! ;)

  www.lorietta.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Prosím, až budou nové fotky, dej je sem co nejdřív! Jsem na ně hrozně zvědavá. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Ta foto kde lezis na zemi a usmievas sa je NADHERNA! :)

  OdpovědětVymazat
 10. Wow, superb blog format! How lengthy have you been running a blog for?
  you make blogging glance easy. The total look of your web site is great, let alone the content!


  My weblog ... oklejanie pojazdow lubin

  OdpovědětVymazat

Subscribe