New in #2

20:45


Oasap. Asijský eshop, který je hodně levný. Otázkou ale je - jsou věci kvalitní? Po pravdě většinou se mi moc nezamlouvá materiál, ale když už mám tu možnost spolupráce, tak bych chtěla vyzkoušet několik druhů oblečení, co tam prodávají a říct vám, jak to s nimi doopravdy je, aby pak někdo z objednávky nebyl zklamaný. Poslední zásilka od nich mě překvapila. Rozhodla jsem se pro mentolový kabát, který teď nosím téměř denně a za tu cenu je kupodivu opravdu super! Dále dorazily prstýnky, kterých u mě doma není nikdy dost. Jejich cena byla podobná té, za kterou jsem si kupovala podobné prstýnky na eBay (úplně se zničily, ale vylepšila jsem je a brzy je tu uvidíte). No a úplně nejvíc největší překvapení byly brýle! Ty si vyžádal Oli, protože na mě jsou moc velké, tak se ho pokusím přemluvit, aby vám je na sobě ukázal, co myslíte? Co se týče materiálu, tak podle mě předčily rozhodně H&M aspol.
Příště ale už zase úplně někam jinam, outfit, DIY, nové věci...

Máte nějaké špatné / dobré zkušenosti s podobnými eshopy? Zajímá vás kvalita ještě nějakých produktů, jakých?

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Já právě zkušenosti vůbec nemám, takže díky za doporučení, ten kabát vypadá fakt dobře a taky to mám tak, že prstýnků není nikdy dost! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 2. těšim se až uvidim kabát na tobě:) kadždopádně u těhle shopů to je pokus omyl, buď to vyjde a přijde super kousek, nebo ne :D

  OdpovědětVymazat
 3. Po tomto je kabátku pořád pokoukávám! :D Je perfektní ♥

  HAIR IN DA STREET

  OdpovědětVymazat
 4. ahoj :) kolik tak platíš za dopravu?

  OdpovědětVymazat
 5. Som s takýmito vecami úplne neskúsená!:D Nikdy neviem koľko stojí doprava, a či materiál bude vhodný tažke to radšej nechám tak. Prstienky sú naozaj krásne:)

  OdpovědětVymazat

Subscribe