Backstage 05♦06♦15

16:04


Včera se v prostorách Pražského hradu slavilo 20. výročí Mercedes-Benz. Součástí programu byla i přehlídka, kterou jsem po delší době přijala. Nástup jsme měly už v 10:45, přehlídka ,,začínala" ve 21:00 a většinu času nebylo co dělat, takže jsem si stihla koupit perfektní boty (uvidíte příště). Své modely představili Zuzana Kubíčková a Michael Kováčik. Po hodinovém zpoždění uvedl program Libor Bouček a my se asi na 10 minut objevily na mole. Bohužel výhradně mužské obecenstvo společnosti Mercedes-Benz přehlídka moc neupoutala a se zájmem si povídali a jedli. No nic, tak to asi občas bývá. Svět modelingu mi toho spoustu dal, ale postupem času si začínám uvědomovat věci, které jsem na začátku neviděla. Popravdě uvažuji nad tím, že brzy skončím.   
Než na to ale dojde, chci vám modeling představit mnohem víc, protože to vůbec není o procházení se po molech světových značek, drastickém hubnutí, nenávisti, hlouposti... Byla bych ráda, kdybyste mi napsali do komentářů, co by vás nejvíce zajímalo. Mám možnost udělat rozhovory s modelkami, tak se ptejte. O kom byste se chtěli dozvědět něco víc, na které otázky neznáte odpověď... ptejte se.  
Snad se vám budou fotky z backstage líbit a příště se tedy pokusím připravit konkrétnější ,,modelingový" článek.Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Moc pěkný článek, i kdy si umím představit, že čekat tam celý den, a pak si ani neužít pozornosti od diváků nebylo úplně nějlepší. Na článek o modelingu se těším, ale ani nějak nevím, na co bych se zeptala. Asi co je na tom to nejlepší? :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 2. mohu se zeptat, co je to zamodelku na páté fotce vlevo? ta s tím mobilem

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, chtěla bych se zeptat jak je to v modelingu s hubnutím a mirami, nemyslím tim kolik mit a tak to mi je jasne ze idealni je mit přes zadek kolem 86 atd. :) ale zajimalo by me kdyz hodne modelek na svuj ask, co jedli za den zda se mi to strasne malo -průměrna holka se 178 cm ma jist tak 2000 kcal a ty holky jedli sotva 800kcal za den, jen me zajima proc jsou vsechny holky i kluci tak strasne hubení a jestli to za to stoji :)

  OdpovědětVymazat

Subscribe