#MBPFW F/W16 | den 1

12:04


Čtvrtek byl prvním přehlídkovým dnem MBPFW F/W 2016. Šla jsem dvě přehlídky, a to pro Denisu Novou a TIQE by Petra Balvínová. Petra měla opět hodně ženské modely s roztomilými prvky, které měly často výraznou barvu. Velkou roli hrály puntíky, které já osobně zrovna moc nemusím, ale některé kousky se mi líbily. V porovnání s kolekcí, která byla představená na podzim, to bylo zase něco jiného. Co si o téhle kolekci myslíte vy? Dokázaly byste si něco představit na sobě?   

Přehlídka Denisy Nové se šla dvakrát za sebou, bez zastavování. Mělo to symbolizovat koloběh života a to, že se některé události v našem životě opakují (stejně jako roční období). Většina jí ušitích modelů byla doplněna o staré pásnké Levisky nebo jiné vintage džíny. Na nohou jsme měly popel a dělaly za sebou cestičku. Materiál, který návrhářka používá, je sice příjemný, ale kolekce mě ničím neohromila. Jak na vás působí?  

Všechny dny jsem se snažila natáčet a doufám, že finální výsledek se vám bude líbit. Jen buďte prosím trpěliví, protože mi můj program na úpravu videí nepodporuje formát MOV a musím tedy shánět jiný. Doufám, že to bude možné v iMovie a že videa budu moci zveřejnit co nejdříve. 

Celé kolekce z fashion weeku si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách www.mbpfw.com.

Byl se někdo z vás podívat na některé z přehlídek? 

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Asi si nedokážu představit to nosit normálně, ale na mole a fotkách to vypadá krásně! :)
  Catherine Ribbon

  OdpovědětVymazat
 2. Ja osobne by som mala strach že sa na tom móle potknem alebo niečo podobné. :D
  Osobne by som si obliekla asi len ten čiernomodrý outfitík ten prvý nič pre mňa. :)
  Ale inak super fotky..:) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky z toho mám vždycky obavy, ale už je delší dobou trendem nosit nízké boty / tenisky a spousta návrhářů se toho drží, takže většinu přehlídek chodíme v nějakých nízkých botách. Podpatky byly na tomhle mole hrozné, ale dalo se to... bylo jich naštěstí málo. :)

   Ten první bych si taky neoblékla, z druhého bych si vzala jen tílko, ale určitě si počkej na článek z druhého dne. To jsem měla na sobě úplně perfektní nositelné kousky :3

   Vymazat
 3. Na sobě bych si to představit nedokázala, ale tobě sluší všechno! Na videa se už těěším, nejvíc!!

  OdpovědětVymazat
 4. Jo byla jsem na přehlídce Pietro Filipi a moc se mi líbila . Jinak mám z té jejich kolekce taky příspěvek .
  Dannysafon.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pietro Filipi je klasika. V jejich kolekci si vždycky něco vyhlédnu, ale tenhle rok to pro mě byla nejvíc stresově náročná přehlídka. Hned se jdu na článek podívat. :)

   Vymazat
 5. Na fotky je to pěkné, ale normálně do školy bych v tom asi nešla :D

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat

Subscribe