170916

16:22

sukně - Orsay | rolák F&F | (neviditelné) boty - Vagabond

Znáte to? Nemáte soukromého fotografa, a tak jste závislí na samospoušti, ta se ale neustále rozbíjí, i když byla i reklamovaná. Myslíte si, že pomůže výměna baterky... a vlastně i tak trochu jo. Samospoušť fotí naprosto přesně jak kdy a jen z určitých vzdáleností. Ach jo. Prosím, že nejsem jediná!

Doufám, že moje ,,supertrable'' chápete a odpustíte mi, že mi nejsou vidět boty (, které už stejně moc dobře znáte). Z tohohle outfitu jsem totiž měla neskutečnou radost, a tak jsem ho hned musela fotit. Vidíte na mně novou sukni z Orsay, do které jsem se zamilovala na první pohled, když jsem naprosto náhodně prošla kolem výlohy. Nedalo mi to a o hodinu později jsem si ji už zkoušela. Bohužel mi velikost neseděla, a tak jsem se ptala, kde mají tu mojí, což bylo samozřejmě daleko. Druhý den jsem musela do Prahy znovu a zrovna do míst, kde se nacházela snad už ta správná velikost! Vyjížděla jsem kvůli ní dřív z domova a tadaa, seděla mi. Je koženková a hodně pevná, takže je to trochu nezvyk, protože v ní nejdou dělat zrovna dlouhé kroky... možná přesněji - není to nejpohodlnější oblečení na běhání v bahně, po lesích a polích, i když přesně to jsem dělala ten první den, co jsem ji měla na sebe, haha. 

Účes je další novinka, která je u mě prostě nezvyklá. Občas jsem si jen tak pro doma zaplétala odspodu copánek a zakončila drdolem. Tentokrát jsem to udělala s dvěma drdůlky a nechala kolem nedbale vlasy, protože jako v minulém článku - připadala jsem si čarodějnicky. Popravdě jsem ale vůbec nečekala, že by ten účes mohl vzbuzovat takovou pozornost! Přišlo mi to až extrémní a tohle pochopí myslím jen praví vesničané a lidé z maloměsta. Tadá. A jak se to všechno líbí vám?             

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Ta sukně je vážně naprosto úžasná! Taky bych pro ni udělala první poslední :) máš to náhodou nafocené skvěle a účes ti moc sluší :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 2. Miluju roláky, takže se mi outfit líbí. A i účes a ta určitá prostota nalíčení je k tomu nádherná. A jak držíš samospoušť, vypadá to, jako kdybys chtěla něco vyhodit do povětří. Trochu jako nějaká agentka. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc díky! :)

   Haha, když jsem si tu sukni kupovala, tak jsem si říkala - to je jak pro agentku... a jak tak koukám, tak jsi mě v tom ještě s tou samospouští utvrdila. :D

   Vymazat
 3. To je dokonalé:) Obvykle se mi podobné sukně nelíbí, ale tahle je opravdu skvělá:) A ty drdůlky jsou hrozně roztomilé:D3:)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to skvělé, ty celé černé outfity od tebe mám ráda. Nikdy nejsou nudné :) A drdůlky jsou vážně rozkošné!

  OdpovědětVymazat
 5. černé outfity ti moc sluší a ty drdůlky jsou zkrátka dokonalé... opět super článek!

  OdpovědětVymazat
 6. Jo, přesně tyhle trable taky znám... A pak tu jsou ještě trable jménem kapsy - když mám prostě outfit, u kterého kapsy chybí, fotím se na samospoušť, ovládám to mobilem a nemám kam ten mobil najednou dát :D to je fakt šílený :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No hrůza! :/ koukala jsem, že máš Olympus PEN. To propojení s mobilem je u něj perfektní! :3 i když s tím schováváním mobilu bez kapes to naprosto chápu.

   Vymazat
 7. Super gift item blog.collection is very good.Design is also nice.You can see more product click this link https://www.stylewe.com/

  OdpovědětVymazat
 8. Super gift item blog.collection is very good.Design is also nice.You can see more product click this link goo.gl/B2Nue7

  OdpovědětVymazat

Subscribe