new in | Londýn

8:00


Pár dní jsem strávila s Nik na nákupech v Londýně. Byly jsme se podívat i na pár dalších ,,nenákupních" místech, aby toho nakupování nebylo moc, ale o tom spíše až v příštím článku. 

Koupila jsem si pár nádherně modrých věcí. Sešit s designem od Nikki Strange (určitě se na její stránky podívejte, já jsem se do těch motivů naprosto zamilovala a chci víc) a trio ponožek jsem našla v obřím Topshopu na Oxford Street, který by asi těžko hledal konkurenci. 
O plisované sukni z Urban Outfitters jsem přemýšlela delší dobu, ale nakonec jsem si ji pořídila, a to hlavně kvůli té nádherné barvě. 
Od Nik jsem pak k narozeninám dostala tenhle zápisník, který bude asi mnohým známý. Jeho název přesně vystihuje to, k čemu slouží. Denně si tam zapisujete, co se ten den stalo, a tak to jde celých 5 let. Budete si pak vždycky moct připomenout, co se stalo ten samý den před několika lety. 


Nechtěla jsem si nakoupit blbosti, protože jsem dost šetřivý typ, a proto jsem i možná vsadila na černou ,,klasiku" (v uvozovkách kvůli střihům). 
Pořídila jsem si černobílý overal z River Island. Může vypadat jak sportovně, tak i elegantně a je superpohodlný. Nohavice má střižené jako culottes, což se mi na něm moc líbí. 
Další podobně dlouhé nohavice mají i kalhoty ze Zary, které jsou ještě zakončené tímhle volánkem. Byla jsem si jimi 100% jistá, protože přesně nějaký takovýhle střih u kalhot jsem si přála. Hodnotu pro mě přidává i kulatě zakončený zip. Jedině bych vytkla širší pas, ale já si asi prostě nemohu v tomhle ohledu tolik vybírat.  
Posledním černým kouskem je krásný volánkový rolák z Forever 21, který byl levný, ale i tak je z dobrého materiálu a hezky sedí. 


Věci z posledních dvou fotek mohu myslím shrnout do jedné části. Na první je krásný trochu oldschool A4 sešit z Urban Outfitters a dva matné laky z Primarku. Světlejší je naprosto dokonalý a stačí jen jedna vrstva, tmavší je potřeba přetřít ještě druhou vrstvou, ale i tak vypadá krásně. 
Oli mi vždycky z Anglie vozí čokolády, takže když jsem tam teď byla sama, mohla jsem si jich nabrat, kolik jsem jen chtěla.. mňam, mňam. Mám nejradši tyhle klasické mléčné Cadbury s oříšky, ke kterým jsem přibrala ještě jednu LU (jsem zvědavá, jestli bude lepší než Milka). Dál jsem vzala Crunchie, což jsou čokoládové tyčinky, ve kterých je takový tvrdý karamel. Myslím, že tady v ČR to není bohužel k čemu přirovnat. Koupila jsem si ještě horkou čokoládu té samé značky a jedinou takovou nečoko výjimkou jsou bonbony, které určitě znáte z Harryho Pottera. Mají nejrůznější příchutěm, a to i takové jako zvratky, zkažené vejce apod. Už jsem je ochutnávala a něco je fakt fuuj.


Co je váš největší favorit?You Might Also Like

6 komentářů

 1. O diáři už jsem slyšela a je to moc dobrý nápad, každý den srovnávat, co člověk dělal v předchozích letech... A ta barva, že jo?! :)

  Ela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně! :) já tohle dělám se svými diáři, ale tady to bude teď mnohem přehlednější a nebudou tam jen tak neosobní poznámky. Ten nápad se mi moc líbí a barva snad ještě víc samozřejmě ♥

   Vymazat
 2. Jé, tak to už se těším až tě uvidím v modrých ponožkách ve škole. Takže nos krátké nohavice, ať jsou vidět! :D Crunchie tyčinka mi vůbec nechutná! Taková divná konzistence která se lepí na zuby. Brr. Ten sešit z Urabn Outifers je peckovej. Jen já mám nečitelnej rukopis a strašnou úpravu, takže si radši kupuji levné a ošklivé sešity, aby mi nebylo líto do nich psát svým škrabopisem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No rozhodně je do školy vytáhnu! ♥ Fakt? Já právě nesnáším karamel, ale tady, jak je ztvrdlý, mi strašně moc chutná. Sama jsem se divila a právě teď jsem si dala další, haha :3
   Díky, díky! Mně se líbí, když někdo píše nečitelně, škrábe a má takový ty salátový sešity, který vypadají na jednu stranu hrozně, ale přitom dobře. :3

   Vymazat
 3. Jak to máš sladěné do té modré barvy, to je super :D a o té knížce jsem slyšela, může to být docela výzva, já bych na to asi zapomínala! No ale nejvíce mě uchvátila ta čokoláda, to je jasné :D
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky!! :) já se na to nemůžu vynadívat, jak se to všechno krásně sladilo. Pořád tu kolem toho v pokoji chodím, haha :D
   Čokoláda je samozřejmě vždycky nejlepší, takže naprosto chápu :3

   Vymazat

Subscribe