volánky | Londýn

8:00

kalhoty - Zara | rolák - Forever 21 | boty - Reebok CL LTHR

Co jsem si v Londýne koupila hned první den, to jsem měla na sobě snad non-stop po zbytek výletu. Samým nadšením jsem to hned nechala zvěčnit, a tak vám představuji trošku infantilní volánkové kalhoty ze Zary a volánkový rolák z Forever 21. Popravdě, koho tyhle volánky taky chytly? Trochu víc jsem o nich básnila v předchozím new in článku. V bílých superpohodlných Reebok jsem prošlapala celé město bez jediného puchýře, a aby mi nebyla zima, měla jsem přes tenhle outfit většinou ještě černou obyčejnou mikinu Zara a tmavomodrý trench coat Vero Moda ze ZOOTu, který už ale znáte. Na záda jsem hodila velký batoh medicine a šlo se. A jak sem tak dávám odkazy na články, kde dané kousky (ne)můžete najít, zjišťuji, že tu mám spoustu fotek, které jsou prostě ?zablokované?. Zkrátka nejsou vidět. Co s tím?        

K tomuhle outfitu (+ mikina a batoh) se váže vtipná a matoucí historka z Brandy Melville, kde jsme se byly s Nik podívat. Přiběhla za mnou nějaká slečna a ptala se, kolik mi je let a že se jí strašně moc líbí, co mám na sobě. Byla jsem trošku zmatená, když si mě chtěla vyfotit, ale tak nebránila jsem se, byla moc sympatická. Myslela jsem, že to bude nějaká scoutka, ale ono ne. Ptala se mě ještě na jméno, instagram a všechno kolem. Byla jsem z toho celá zmatená, ale na druhou stranu mě to i potěšilo. Stalo se vám taky někdy, že jste se ocitli v nějaké takové superdivné situaci? 


Volánky?


You Might Also Like

3 komentářů

 1. V takej situácii som sa zatiaľ ešte neocitla a ak mám pravdu povedať, netuším, čo by som v tom momente robila :D Volániky sú jedna radosť a ty vyzeráš prekrásne! <3
  WITH GREY WOLF

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se outfit moc líbí, hrozně mi k tobě sedne! :) A ta historka je super, mně se nikdy nic takového nestalo, ale je super, že se někdo nestydí a prostě jde a takhle někomu něco pochválí :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to si viem predstaviť, že ťa táto situácia poriadne zmiatla. Človek nevie čo si má myslieť. Dúfam, že to fakt bola nejaká fanúšička. o) Inak tie nohavice zo Zary - veľká paráda. TIe volánky sú roztomilý detial.

  Anna xoxo
  www.glamadventure.com

  OdpovědětVymazat

Subscribe