BE-SOCKS | jak se fotí ponožky

8:00


S ponožkami se tak trochu roztrhl pytel. Vzpomínám si, když přišly Happy Socks a pak už se jen přidávaly další a další a další... Každopádně já mám barevné ponožky strašně moc ráda. Klidně si vezmu celo-černý outfit, černé boty a bláznivé ponožky ani nejsou vidět, jen z nich mám dobrý pocit, jindy je zase nechám pořádně vyniknout. Když mi tedy napsal Pavel Brejcha, že navrhoval design dvou párům ponožek pro začínající BE-SOCKS a jestli bych jim nepropůjčila nohy, souhlasila jsem. Fotili jsme v přenádherném bytě v centru Prahy, a i když tam byla celkem velká zima a mrzla jsem, byla to sranda. Mohla jsem se válet na krásných křesílkách, skákat na gauči nebo nebezpečně balancovat na židli. Výsledné fotky se mi moc líbí a ty ponožky? Perfektní! O šest designů ponožek se postarali typografové z UMPRUM (grafická designerka Petra Dočekalová a asistent vedoucího ateliéru Tomáš Brousil) a o dva Pavel Brejcha. Více fotek si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách, kde zatím ještě není nic jiného, a koupit se dají na probíhajícím Czech Design Weeku v Kafkově domě. Ve středu a ve čtvrtek jsem je tam dokonce prodávala já! Druhé patro, doprava, na konec chodby, zase doprava a 200 Kč. 

Tak které z nich jsou vaše favoritky a jak to vůbec máte s barevnými ponožkami?  Tomáš Brousil | Petra Dočekalová | Norbert Gáfrik a Martina Novotná (zakladatelé) | Pavel Brejcha

Fotografie: Peter Fabo


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Jé, mně se fotky šíleně líbí, stejně jako tyhle bláznivé ponožky, taky je naprosto zbožňuju! :D I když na mě pak pár lidí hází divný pohledy :D fakt se to povedlo! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 2. Jú, to jsou super fotky! Máš krásný nohy! :D Podle mě jsou ponožky stejně nejlpeším dárkem k Vánocům, nevím proč to lidi tak "hejtujou". Jen ten někdo, od koho ponožky dostáváme, musí mít vkus, to je pravda...

  OdpovědětVymazat
 3. Úplně mi mluvíš z duše!:) Miluju, když někde z outfitu vykukují barevné ponožky a dokonce jsem chystala i takový článek haha:3 super!:)

  OdpovědětVymazat
 4. Super fotky! Barevné ponožky jsou teď hodně in, takže celkově to vypadá moc hezky! :)
  Na mém blogu je giveaway o krásné náramky Deltimo, tak se určitě Ty i Tvoji čtenáři koukněte, ať si třeba uděláte radost ještě před Štědrým dnem! :)

  Giveaway o naramky Deltimo

  OdpovědětVymazat
 5. Och, tie fotky sú tak geniálne a celé je to neskutočne farebné a hravé- to ma baví!♥

  Lily of the valley

  OdpovědětVymazat

Subscribe