Péřovka | Puff puffy puffer

19:37

bunda - Zara | rolák - Promod | kalhoty - Mango | boty - Vagabond

Někdy před půl rokem jsem na nějaké přehlídce viděla podobnou červenou péřovku a od té doby jsem ji hrozně moc chtěla. Nikde jsem ji ale nemohla najít, dokud se neobjevila v Zaře. Samozřejmě jsem si ji koupila, a pak jen s hrůzou sledovala, jak rychle se podobné bundy objevily všude jinde a jak rychle se vyprodávaly. Trochu doufám, že se z nich nestane takový hit, jako to bylo třeba v případě khaki parek, protože jsem takovýhle boom péřovek vážně nečekala. Abych nechala vyniknout její krásnou červenost, zvolila jsem jinak celočerný outfit. Jak originální! Svetrový rolák, který mám pod bundou, je z Promodu a popravdě si na sebe teď málokdy beru něco jiného. Snad se to nepodepíše na jeho vzhledu. 

Jak se líbí tyhle bundy vám?

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Já tomuto trendu nepropadnu, přijde mi, že mne tento střih bund dělají tlustou -.-"

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je strašně super outfit, jak jsi to zkombinovala jen s tou černou! :) A já musím říct, že i když se mi tenhle trend líbí na molech, popřípadě na fotkách, sama mu asi nepropadnu. Jsem totiž docela malá a myslím, že bych spíš působila jako sněhová koule. :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju! :) Ty bundy jsou často celkem krátké, takže si myslím, že by to mohlo rozhodně vypadat dobře i na někom nižším, třeba v kombinaci s úzkými kalhotami s vysokým pasem :)

   Vymazat

Subscribe