MBPFW AW17 | den 2

18:34

Miro Sabo

Konečně je venku i druhý vlog z nedělního přehlídkového dne na MBPFW. Co na něj říkáte? Jak už jsem se zmiňovala, letos moc přehlídek nebylo, a tak se celý den nesl zase v poklidném duchu. 
První přehlídku jsem na sobě měla model, který vytvořil Adam Kost a prezentoval ho v rámci Van Graaf Junior Talent 2017. Kolekce sice nebyla výherní, ale musím říct, že svetry a celkově ladění do tmavších barev se mi líbilo. Jediné, co bych vytkla, jsou ty afro helmy na hlavě, protože to vážně nebylo nejpříjemnější. Celou kolekci si můžete prohlédnout tady na oficiálních stránkách. Jak se vám líbí? Mimo jiné se v kolekci Baťa objeví Adamem navržené boty, což myslím stojí za zmínku. Více si můžete přečíst třeba na stránkách UMPRUM, určitě se je vyplatí sledovat na FB, pořádají spousty přednášek a tak dále, a tak dále. 
V 19:00 se na molech představila kolekce Chatty. Myslím, že je není třeba představovat. Celou kolekci můžete vidět tady a sami můžete posoudit. Líbí - nelíbí? „Inspirovaly jsme se bolivijskou subkulturou ženských wrestlerek Flying Cholitas. Jsou to ženy z nižší třídy, které svým zápasem bojují proti diskriminaci a třídnímu rozdělení. Hledaly jsme paralelu mezi elegancí a hrubostí, půvabem a zuřivostí,“ popisuje Radka Sirková. (zdroj)

Chatty

You Might Also Like

0 komentářů

Subscribe