Flared Trousers

8:00


 kalhoty - mnou ušité | top - Rosegal | mikina - H&M | boty - Vagabond

Tak dlouho jsem se nemohla dostat k psaní, protože povinnosti typu ,,škola'' jsou pro mě vždy na prvním místě, a i když se snažím najít nějaký čas na věci kolem, nebývá to tak slavné, jak bych si přála. 
Tohle zkouškové se neslo v duchu čtení, stále nekončí, budu muset sepisovat práce i o prázdninách, ale postup do třetího ročníku už mám zajištěný! Hurá! Nebo možná ne... Děsí mě představa, že už bych měla mít vybranou bakalářku (tuším, ale nemám), pomalu bych se měla připravovat na zkoušku, která mě bude čekat v zimním semestru, no vlastně i na tu ze semestru letního, na státnice, na další přijímačky... Je to vůbec možné zvládnout a nezbláznit se?
Co se týče modelingu, tolik se toho neudálo. Jen pár ne úplně významných prací. Vydávání videí z fashion weeku mi zkouškové překazilo. Mám pro vás ještě připravit a sestříhat zbylé dva dny? Zajímalo by vás to ještě?  
Po jedné ze zkoušek jsem se mohla těšit na speciální akci. Navázala jsem spolupráci s Národní galerií a jsem vážně neskutečně šťastná a vděčná. Po zavírací době jsme si mohli projít výstavu skvělého Gerharda Richtera, která byla doplněna ještě o výklad Jiřího Fajta. Díky jednomu kurzu ve škole jsem sice většinu právě probíhajících výstav v NG prošla, ale pár jich ještě zbývá a doufám, že to přes prázdniny napravím. Mohla bych pro vás připravit nějakou soutěž o vstupenky. Co na to říkáte?

Krátce k outfitu. Už to bude hodně dlouhá doba, co jsem si koupila něco v kamenném obchodě, vlastně hodně dlouhá doba, co jsem si koupila vůbec nějaký kus oblečení. Baví mě šít si vlastní věci, můžu si vyhlédnout, co se mi líbí, vybrat si látku podle sebe, určit si přesně velikost. To je přeci ta nejideálnější kombinace všeho. Ještě nedávno bych na otázku ,,Který trend by se už nikdy neměl vrátit?" odpověděla: kalhoty do zvonu. No a jak se mi povedly. Zvony ano nebo ne?

                You Might Also Like

8 komentářů

 1. Zvonove nohavice sice vobec neoblubujem, ale musim skonstatovat ze si velmi sikovna :) podarili sa ti (aj krasne sedia)

  OdpovědětVymazat
 2. Outfit je fakt povedený. A to říkám s tím, že kalhoty do zvonu opravdu nemám ráda. Ale tobě sluší a navíc, jak jsi to všechno sladila do té černé, tak to nejde, aby se mi to nelíbilo! :D
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 3. Ty si tak nádherná! <3 All black nikdy nezanikne! <3 Inak úplne chápem, že si teraz nemala dosť času. škola dáva všetkým riadne zabrať. A čo sa týka tej súťaže, určite by bola super <3
  (+ ešte jedna poznámočka... kreslíš naozaj nádherne!)
  WITH GREY WOLF

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, super kalhoty, ty jsi tak šikovná! Jinak já určitě ta zbylá videa z fashion weeku uvítám, ale určitě to nijak nehroť - škola je přednější (až se mi nechce věřit, že to říkám haha). A tu možnost navštěvovat výstavy NG ti moc závidím, já byla právě jen na Gerhartovi, který je umělec s velkým u, to se musí nechat. Jen mě zajímá, takhle mimo to vše, budeš zase sepisovat jakési shrnutí "školního roku"? Moc mě tyhle články bavily. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujii! :) Tak já si najdu čas na ta videa a vydám je snad během týdne. Shrnutí zase bude, už ho připravuji, ale vydám ho v září, až skončí semestr (máme ho rozdělený, část v červnu, část v září a letos mi bohužel některé atesty vyšly vážně až na to září :/).

   Vymazat

Subscribe