what do I wear when I eat pizza while sleeping

10:00

kalhoty, boty - Zara | oversize sako - Mango | rolák - H&M | košile - Zaful 
 pásek - Stradivarius | batoh - SammyDress

Minulý měsíc, ano, tak dlouho tenhle článek sepisuji, jsme se byly s Luckou podívat na blogerském (?) výprodeji v Míšeňské a při té příležitosti vznikly i tyhle fotky. Na sobě mám černé kalhoty, které jsem si brát nechtěla, protože se bijí s páskem, vím, a sladila jsem je s černým vším ostatním. Jak typické. Každopádně se mi líbily fotky jako takové. Lucka je prostě skvělá fotografka a krásně některé fotky i upravila, o což jsem se chtěla taky pokusit, ale nevyšlo to, takže je to tak, jak to je. 
Tenhle článek asi bohužel ztratil veškerou kohezi i koherenci hned při první větě, ale co se dá dělat. Vyšla jsem ze cviku, co se týče psaní článků k outfitům. 

Poznatek dne: Zašly jsme do Pizza Hutu, který otevřeli v Palladiu, a víte co? Od té doby jsem pizzu neměla. V Pizza Hutu jsem byla poprvé v Londýně a líbilo se mi tam, pizza byla obrovská, dobrá a všechno kolem taky. Tady nabízejí jen úplně miniaturní velikost a popravdě vážně žádný chuťový zázrak. Už jste si tam taky dávali pizzu?   


Facebook | YouTube | Instagram | ASK   
You Might Also Like

7 komentářů

 1. Panebože, tak tenhle outfit naprosto miluju! Nejvíc asi ten pásek! :O A do Pizza Hut jsem vždycky chtěla jít, nikdy jsem tam ale nebyla. A koukám, že tuhle první zkušenost asi nechám a zahraničí, podle toho, jak říkáš, že to v Praze vypadá.
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc díky! :3 Rozhodně doporučuju nechat to na zahraničí, tady mě to vážně zklamalo.

   Vymazat
 2. Woow máš nekonečný nohy!
  Češi jsou asi hrozný šetřílci, nebo nevím, jak si to jinak vysvětlit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujuu! :3 Haha, to je možný! Každopádně by pak mohly tu pizzu možná trochu (trochu víc) zlevnit.

   Vymazat
 3. S tebou se to fotí samo!! <3
  No a tu Pizzu Hut u nás bych přejmenovala, protože je úúúplně jiná prostě než v zahraničí. :D Jako jo, dobrý, ale není to to, na co jsem se těšila a znova bych na ni za ty peníze ani nešla. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jee. :3
   Souhlasim!
   Fast Pizza Palladium, Tradiční drahá pražská minipizza... jen zapojit fantazii.

   Vymazat
 4. Tak to je velice zajímavý outfit. Na pizze Hut jsem ještě nebyla a ani na ní nepůjdu tady v Praze, dle toho, co o ní píšeš!

  OdpovědětVymazat

Subscribe