Podzimní LOOKBOOK

18:14Sice se už podzim chýlí ke konci, ale na lookbook není pozdě nikdy. Nebo je? Každopádně nás s Luckou to nezastavilo a po tvrdé dřině, hodinách natáčení plných nástrah tu pro vás máme video. Přesněji vlastně videa dvě, samotný lookbook a jedno video ze ,,zákulisí”. Co na ně říkáte? Máme pokračovat? 


Inspiraci v něm si doufám najde každý, máme odlišný způsob oblékání, takže to není tak monotónní. 
Svůj první outfit jsem sestavila z kousků, které bych si vzala kdykoliv bych potřebovala narychlo někam běžet, neměla náladu něco složitého vymýšlet, anebo se jen chtěla cítit superpohodlně celý den. Aby to nebylo jen nudné celočerné, vybrala jsem si na ZOOTu černou mikinu Alpha Industries se zajímavými detaily a bundu DONUTS&MILK. Tuhle znčku můžete znát už z dřívějšího článku, kde jsem psala o focení právě pro ni. 

Druhý outfit je sice zase skoro celý černý, ale rozhodně ne nudný. Vzala jsem si na sebe zvonové kalhoty, které jsem si šila sama, a top s delším rukávem a odhalenými rameny, přes něj jsem si ještě přehodila ležérní sako. Tenhle typ kalhot se mi víc hodí k podpatkům, a abych tu černou oživila, sáhla jsem po botách OJJU s hadím potiskem

Z posledního outfitu jsem kupodivu vyřadila černou úplně. Pod šedou mikinu od Pavla Brejchy jsem si vzala ještě rolák v jiném odstínu šedé. Mikina je naprosto skvělá na vrstvení a hlavně dělá krásnou postavu tím, že je delší hlavně po stranách a vzadu, ale vpředu zůstává kratší.  Tím zakrývá boky, ale nechává vyniknout nohy. Zase jde o hodně pohodlný outfit, a tak jsem zvolila bílé Reeboky, na kterých je myslím už celkem znát, že je nosím superčasto.


Facebook | YouTube | Instagram | ASK   

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Video je úplne super! <3 Nie je to také typické a to je na ňom to najlepšie! Je ozaj skvelé, že ste natočili aj behind the scenes, pretože vaša dobrá nálada mi vyčarila úsmev na perách :)
    WITH GREY WOLF

    OdpovědětVymazat

Subscribe