Beyoncé at MBPFW

16:38

Další MBPFW za dveřmi a já tam nebudu chybět. Překvapivě! Vážně, letos jsem neměla z castingu úplně nejlepší pocit, pořádali ho jiní lidé, taky jsem neměla (a stále nemám) úplně ideální míry, ale nakonec tadá. Potvrdili mě. 

V září jsem sice natáčela, mám spoustu záběrů, ale video jsem z nich neudělala, nebyla jsem  stoprocentně spokojená. Každopádně se to teď chystám napravit. Udělala bych jedno už teď s předstihem (tam bych zahrnula i ty nepoužité záběry, které mám), a pak se nějak snažila zdokumentovat ten současný ročník. Konečně už! 
Máte na mě nějaké otázky? Co vás zajímá už teď a co byste nejradši viděli z toho celého průběhu?
Koukám na stránky fashion weeku, galerie sahá do roku 2013 a tam s ní sahám i já. Tak strašně rychle to utíká. Doufám ale, že díky tomu vám budu schopná něco sdělit nebo předat, poradit.

Na casting jsem mimochodem vyrazila v téhle sportovní podprsence IVY PARK, protože jsem zatím nenašla ideální plavky. Tuhle značku najdete na ZOOTu a možná ji budete znát díky Beyoncé, která za ní stojí. Už jste o ní slyšeli? Byla jsem se podívat na jejím představení, osahat materiály a za mě perfektní! Podprsenka je jednoznačně kvalitnější než nějaká od CK (ty mě popravdě celkem dost zklamaly, rychle se vytahají).Facebook | YouTube | Instagram | ASK  

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Tak to gratuluji a snad se ti bude na fw líbit. Mně zajímá úplně všechno, takže se budu těšit na články. :)
  Kout světa

  OdpovědětVymazat
 2. By udělali velkou chybu, kdyby tě tam neměli! Cha! Jinak IVY PARK znám!! :D Jsi krásná a na video se moc těším. ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, no to by teda udělali! :D Opravdu? Nečekala jsem, že bys ji také mohla znát. Děkujuu! ♥

   Vymazat

Subscribe