MBPFW FW18 | den 1

18:50


Proč až teď s hrůzou zjišťuji, že jsem nenapsala článek z minulého fashion weeku? Video jsem taky nevydala, to vím, nebyla jsem spokojená. A nejsem spokojená zase. Jak typické. Každopádně jsem si vymyslela úplnou novinku. Video bude jako Q&A a do něj vložím záběry, které jsem natočila. Hotovo. Pokud vás tedy zajímá cokoliv ohledně fashion weeku nebo obecně modelingu, ptejte se. Otázky jinak beru z asku, kde jsem překvapivě i po jeho smrti stále aktivní. 

To, co přehlídkovým dnům předcházelo, je snad na celou knihu. Celý týden jsem byla sama v Praze a veškerý čas jsem strávila v práci nebo na pohotovosti. Výborná kombinace. Trochu jsem se bála, že budu muset odjet a fashion week úplně vypustit, ale nakonec jsem to (samozřejmě) zvládla. První den zahájila přehlídka UMPRUM. Měla jsem na sobě model od Zoltána Tótha, který jsem si zamilovala. Samozřejmě bych si ho normálně oblékla trochu jinak a vypustila návleky, ale kdybyste si na něj mohli sáhnout! Vážně perfektní. Jediným problémem byla podlaha, lakované parkety si úplně nerozumí s látkou, která byla i zespodu na botách. Co je ale hlavní, nikdo nespadl. Hurá. Fashion week mohl úspěšně začít. 

Od 18 běžela přehlídka Denisy Nové. Měla jsem úplně jednoduchý outfit, černá je moje, to víte. Každopádně se mi vůbec nelíbily boty, které nedělají moc hezkou postavu a úplně mi tam nesedí. Také jsme měly mít jen lehký make-up a to na fotkách nevypadalo moc dobře. Spíš vůbec. Mám věčně kruhy pod očima a tady to krásně vyniká. Jak tohle celé na vás působí? 

Na závěr přišla přehlídka Chatty. Mám je neskutečně ráda a modely byly myslím jako vždycky povedené. Aby všechno ale neprobíhalo hladce, pokazily jsme defilé. Původní úkol byl zůstat stát na místech mezi lidmi ještě asi 5 minut po přehlídce, dokud se nerozsvítí červená světla. Bohužel osvětlovači pustili červená světla asi po 20 vteřinách a někdo začal odcházet. Nevypadalo by dobře, kdyby tam někdo zůstal, někdo ne, a tak začaly ocházet všechny holky. Ach jo... nevadí. Nakonec jsem byla ráda, že jsme nestály, protože to je popravdě moje nejhorší přehlídková noční můra. Jinak teda fotka zase nic moc. 

Sledovali jste dění na fashion weeku?You Might Also Like

2 komentářů

Subscribe